Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Majówka na Majówce

Pokaż wątki Pokaż posty

Majówka na Majówce

mikina34 08:30, 27 wrz 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
GalgAsiu - czyli po połowie z tego co jest na każdy brzuszek?

Toszko - decyzja zapadła już dawno, teraz dojrzała do realizacji

Sylwio - tfu, tfu, odpukać w niemalowane, żeby nie doleciała do mnie

Haniu - no niby nie pomogłaś, ale jednak uświadomiłaś żeby nie zrobić szlaczków i dziwaczków jak w zeszycie 5-latka

Asiu - tez mnię sie podobuje

Aniu - to kiścień Zebild

Kasiu - jest nas co najmniej dwie
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
galgAsia 08:42, 27 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
A zatem ( zamiennik "no więc" ) - ja bym chyba dała te buksy wszystkie na jednym dużym brzuszku, żeby go dodatkowo zaakcentować, jak również zapobiec rozjeżdżaniu onego brzuszka przez koła samochodu A dużo ich jest? Bo jak jest tam szeroko, to możesz sobie robić piętra i będzie to widać zza obwódki, a jak na wąskim dasz - to może być kiszkowato... Ale żeby nie było - ja się niekoniecznie znam , więc nie zdziwię się, jak doświadczone ogrodniczki rozjadą mnie na placek
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
mikina34 09:16, 27 wrz 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
galgAsia napisał(a)
A zatem ( zamiennik "no więc" ) - ja bym chyba dała te buksy wszystkie na jednym dużym brzuszku, żeby go dodatkowo zaakcentować, jak również zapobiec rozjeżdżaniu onego brzuszka przez koła samochodu A dużo ich jest? Bo jak jest tam szeroko, to możesz sobie robić piętra i będzie to widać zza obwódki, a jak na wąskim dasz - to może być kiszkowato... Ale żeby nie było - ja się niekoniecznie znam , więc nie zdziwię się, jak doświadczone ogrodniczki rozjadą mnie na placek

Asia, trochę nie czaję (jak to mówią młodzi ) o jakich piętrach mówisz, ale pomysł z buksami na brzuszkach do mnie przemawia
Aktualnie po poszerzeniu tej rabaty na prostym odcinku jest szerokość 5m na przejazd, trzeba odjąć jakieś 0,5m na odległość brzegu dachu, bo jest na takiej wysokości, że taki samochód z drewnem na kipie mógłby sie nie zmieścić. A zatem () dużego pola manewru nie mam .
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
galgAsia 09:31, 27 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
No piętra nasadzeń
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
mikina34 09:38, 27 wrz 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
galgAsia napisał(a)
No piętra nasadzeń

Aaa, a to to jest, cały czas, może powinny być bardziej wyraźne, ale teraz po poszerzeniu postaram się bardziej

ps. zdanie dla Miodka
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
galgAsia 09:40, 27 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
A to na tym zdjęciu nie bardzo zobaczyłam, zwracam honor
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
mikina34 10:31, 27 wrz 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
galgAsia napisał(a)
A to na tym zdjęciu nie bardzo zobaczyłam, zwracam honor

Miałaś prawo nie dojrzeć, bo na takim wąskim pasku, trudno coś sensownego wymyślić, poza tym teraz ta rabata jest sprzed O, więc sama rozumiesz: od sasa do lasa
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
makadamia 10:37, 27 wrz 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
mikina34 napisał(a)


Nie mogę się rozpędzić z brzuszkami, bo zabiorę za duzo przestrzeni komunikacyjnej, że się tak wyrażę
A tak po prawdzie to nie rozumiem jak wygiąć ... Asia narysuj






optymalnie by było, gdyby najcieńsze miejsce rabaty wypadało w połowie domku, ale na podstawie tych zdjęć nie jestem w stanie ocenić, gdzie ten środek wypada. To już będzie Twoje zadanie
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
mrokasia 10:40, 27 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18015
Oooo, jak fajnie .
Tylko podpowiem, że przy wyznaczaniu tych brzuszków warto sprawdzić kosiarką czy łatwo będzie kosić .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mikina34 11:07, 27 wrz 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
makadamia napisał(a)





optymalnie by było, gdyby najcieńsze miejsce rabaty wypadało w połowie domku, ale na podstawie tych zdjęć nie jestem w stanie ocenić, gdzie ten środek wypada. To już będzie Twoje zadanie


Noszzz, a nie mogłam się zapytać zanim się zabrałam do zdzierania? No nie mogłam, bo po co, wrrr
Bo ja już zdarłam to co zaznaczyłam
To co siać tam trawę teraz czy jak? Bo to Twoje mi się podoba zdecydowanie bardziej
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies