Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Majówka na Majówce

Pokaż wątki Pokaż posty

Majówka na Majówce

deszczowymaj 11:38, 05 lis 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Monia nooo nareszcie som zdjencia
zazdroszczę tych przypudrowanych ..bo u mnie to jeszcze niet mrozu,ale za to deszcze niespokojne

I masz kalinę Kilimandżaro ..przepiękna jest ,też chceee i w ogóle dużo tego wszystkiego nakupiłaś ale to bardzo dobrze,ogród na tym zdecydowanie zyska

a czemu i dlaczego ja się pytam,kwitną Ci jeszcze tak pięknie krwawniki ? u mnie tylko pojedyncze resztkami sił dają znać ,że są
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
mikina34 12:10, 05 lis 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
deszczowymaj napisał(a)
Monia nooo nareszcie som zdjencia
zazdroszczę tych przypudrowanych ..bo u mnie to jeszcze niet mrozu,ale za to deszcze niespokojne

I masz kalinę Kilimandżaro ..przepiękna jest ,też chceee i w ogóle dużo tego wszystkiego nakupiłaś ale to bardzo dobrze,ogród na tym zdecydowanie zyska

a czemu i dlaczego ja się pytam,kwitną Ci jeszcze tak pięknie krwawniki ? u mnie tylko pojedyncze resztkami sił dają znać ,że są

O proszę, proszę, kto to sie tu pojawił, jaka piękna kobieta długowłosa
Som zdjęcia, robię póki jeszcze jest co pstrykać, bo za chwilę będzie tylko szaro buro i ponuro.
A krwawniki to powiem Ci jakieś strongmany sie trafiły, nie dość, ze się rozbujały to jeszcze kolorami raczą, nawet żem zauroczona letko nimi Oby mi sie tylko nie rozlazły za bardzo na rabacie.
ale deszczu to Ci zazdroszczę okrutnie, u nas tragiczna susza, większośc roślin zasusza sie zamiast przebarwiać
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Nowa12 16:25, 05 lis 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Że tak powiem się wypowiem że u mnie susza była do dzisiaj .
Więc mój ci ogród w kolorze brąz. A Asia po wstawieniu zdjęcia furorę robi na forum. Oczywiście w jak najlepszym tego słowa znaczeniu. Fajnie z kimś pisać widząc ludzką twarz . W dodatku taką!
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
deszczowymaj 17:18, 05 lis 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Oooo Matko i córko dziewczyny dejta spokój ja tam nic ciekawego na tym zdjęciu nie widzę..na prawdę ale mimo wszystko dziękuję za takieee miłe słowa


ps.ja też lubię pisać z kimś (kogo widzę ) co nie znaczy,że z Wami nie lubię bo lubię
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Gruszka_na_w... 20:20, 05 lis 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
mikina34 napisał(a)

Liczę, że wiosną będzie widać zmiany, już teraz jest różnica z tym co było zeszłej jesieni. Musze zrobić porównanie z poprzednim układem rabat.


Jest różnica i to ogromna. Przede wszystkim zniknęło wrażenie lotniska.
Teraz trzeba dać czasowi czas.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Ania111 20:28, 05 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
deszczowymaj napisał(a)
Monia nooo nareszcie som zdjencia
zazdroszczę tych przypudrowanych ..bo u mnie to jeszcze niet mrozu,ale za to deszcze niespokojne

I masz kalinę Kilimandżaro ..przepiękna jest ,też chceee i w ogóle dużo tego wszystkiego nakupiłaś ale to bardzo dobrze,ogród na tym zdecydowanie zyska

a czemu i dlaczego ja się pytam,kwitną Ci jeszcze tak pięknie krwawniki ? u mnie tylko pojedyncze resztkami sił dają znać ,że są



Dziewczyny

Ja chyba nie dowidzę ,
Gdzie ta kalina kilimandżaro ?
____________________
Ania Spelnione marzenie
gogo 21:19, 05 lis 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Naoglądałam się pięknych widoków i tych sprzed przymrozków i po i wszystko mi się podoba
No i brzuszki, wyszły bardzo fajnie
A zakupy super, masz sporo miejsca na to, a jak wszystko się rozrośnie będzie cudnie
Lucek to taki przystojniak jak mój Gucio
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
mikina34 12:20, 06 lis 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Nowa12 napisał(a)
Że tak powiem się wypowiem że u mnie susza była do dzisiaj .
Więc mój ci ogród w kolorze brąz. A Asia po wstawieniu zdjęcia furorę robi na forum. Oczywiście w jak najlepszym tego słowa znaczeniu. Fajnie z kimś pisać widząc ludzką twarz . W dodatku taką!

Hahaha, i mówimy to my, które mamy kwiatki w awatarze ale zgadzam się w pełni Agatko
Parafrazując: dziewczyny lubią brąz
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 12:20, 06 lis 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
deszczowymaj napisał(a)
Oooo Matko i córko dziewczyny dejta spokój ja tam nic ciekawego na tym zdjęciu nie widzę..na prawdę ale mimo wszystko dziękuję za takieee miłe słowa


ps.ja też lubię pisać z kimś (kogo widzę ) co nie znaczy,że z Wami nie lubię bo lubię

No ja myślę, ze lubisz

____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 12:34, 06 lis 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Jest różnica i to ogromna. Przede wszystkim zniknęło wrażenie lotniska.
Teraz trzeba dać czasowi czas.

Oj tak Haniu, jak patrzę z pięterka to już zupełnie inaczej to wszystko wygląda, mam jeszcze plan zamknąć rabatę z prawej (patrząc z góry teraz po środku rosną tam drzewka i kaliny) ale to dopiero wiosną zacznę robić podchody do tego.
Teraz jak, piszesz, czas gra pierwsze skrzypce
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies