Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Majówka na Majówce

Pokaż wątki Pokaż posty

Majówka na Majówce

aga55 15:38, 18 wrz 2020


Dołączył: 06 maj 2015
Posty: 162
mikina34 napisał(a)
Na Majówce dzisiaj rano był 1st.

Urok działki w polu U mnie w lesie też zimno, tylko 4st.
W mieście mają cieplej, ale i tak bym się nie zamieniła

Monia czy posadziłaś liliowce Stella d'Oro tak jak planowałaś? Mam na zbyciu sporą karpę, może chcesz? Albo ktoś z okolic?
____________________
Pozdrawiam z lasu :)
Nowa12 20:07, 18 wrz 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ale że aż tak zimno u Ciebie? U mnie jakieś 7 było. Odzyskałaś już ten węch i smak?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
sylwia_slomc... 20:29, 18 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81690
mikina34 napisał(a)

dzisiaj było równie urokliwie, ale tak piź...iło, że ani mi w glowie były fotki
Wystrojona do pracy w cienkie laczki, sweterek a tu zonk, cza było szyby skrobać. No rozum to ja dzisiaj zostawiłam w domu, tym bardziej, że jestem mocno podziębiona (nie, nie Corona, chociaż wszyscy patrzą na mnie spode łba )
A najgorsze, ze straciłam węch i smak, taki suprajs

Zrób badanie bo ten suprajs jest jednym z objawów
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
makadamia 14:57, 22 wrz 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
hej Monia, jestem!

Co tam zaczynasz kombinować u siebie, hę?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
mikina34 14:15, 23 wrz 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Smak lekko wrócił, ale do doskonałości daleko, węch ni kija Czytałam o tym i raczej nie nadaje sie na testy, bo ani gorączki, ani suchego kaszlu nie mam (w sumie to uff ), ale cały czas mam infekcję i ledwo żyję. Dawno tak źle sie nie czułam, sporo osób z mojego otoczenia ma bardzo podobne objawy, musi być coś w powietrzu.
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 14:16, 23 wrz 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
aga55 napisał(a)

Urok działki w polu U mnie w lesie też zimno, tylko 4st.
W mieście mają cieplej, ale i tak bym się nie zamieniła

Monia czy posadziłaś liliowce Stella d'Oro tak jak planowałaś? Mam na zbyciu sporą karpę, może chcesz? Albo ktoś z okolic?

Aga, dziękuję za Stellę, ale już posadziłam u siebie i sobie chwalę

Taka uroda działki w polu - święte słowa
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 14:21, 23 wrz 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Nowa12 napisał(a)
Ale że aż tak zimno u Ciebie? U mnie jakieś 7 było. Odzyskałaś już ten węch i smak?

U nas rano ziąb jak stopindziesiont

Wczoraj piekłam pomidory na przecier, część soku wylało sie z blaszki i wyciekło na dolną grzałkę i sie oczywiście przypaliło. Szorowałam piekarnik z głową w środku i nic nie czułam, żadnych zapachów, ma to swoje dobre strony Wkurza mnie tylko, ze nie czuje perfum i nie wiem czy pachnę czy wręcz przeciwnie
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 14:22, 23 wrz 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
makadamia napisał(a)
hej Monia, jestem!

Co tam zaczynasz kombinować u siebie, hę?

Asiu, priv
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Anda 14:35, 23 wrz 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
mikina34 napisał(a)
Smak lekko wrócił, ale do doskonałości daleko, węch ni kija Czytałam o tym i raczej nie nadaje sie na testy, bo ani gorączki, ani suchego kaszlu nie mam (w sumie to uff ), ale cały czas mam infekcję i ledwo żyję. Dawno tak źle sie nie czułam, sporo osób z mojego otoczenia ma bardzo podobne objawy, musi być coś w powietrzu.


Też nie mam gorączki, ani kaszlu, a test mi dzisiaj lekarka zrobiła. Warto mieć pewność.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mikina34 14:55, 23 wrz 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Anda napisał(a)


Też nie mam gorączki, ani kaszlu, a test mi dzisiaj lekarka zrobiła. Warto mieć pewność.

Ewo, obawiam się, że przeceniasz polska służbę zdrowia , jak nie masz wskazań (czyt. jesteś z grona osób, które miały bezpośrednią styczność z zakażonym, lub masz charakterystyczne objawy) to nikt Ci nie zrobi testu. Chyba, że sama za niego zapłacę.
Ponieważ nikt z mojego otoczenia (moi bliscy, rodzice z którymi mam stały kontakt) nie chorują to nie mam podejrzeń, że mogę mieć Covid.
Jak mi nie przejdzie kolejny tydzień to skonsultuję sie z lekarzem, oczywiście telefonicznie, bo do poradni się nie dostaniesz :/
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies