Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 08:26, 14 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Roocika napisał(a)
Świetnie Cie rozumiem z trójkątem, chociaż Twój jest akurat ładnie obsadzony



Lubię proste linie, ale rabaty powinny być pełne, trójkąt wydawał mi się kształtem wybrakowanym
Uważasz - czasu przeszłego użyłam, trójkąt jest już przeszłością
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 08:27, 14 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Magleska napisał(a)
Pięknie w Twoim ogrodzie
ta róża koko loko wpisuje się na moją listę chciejstw

co do trójkąta na fotkach wygląda bardzo fajnie ,ale skoro Cię drażni ,to zmieniaj

rabata przy pergoli przepiękna ....ślicznie masz


Dziękuję bardzo, komplementy od właścicieli tak pięknych ogrodów liczą się jak rzut za trzy punkty
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 08:32, 14 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
beta napisał(a)


ale to jest śliczne...co to za roślinki?


Ta największa kapusta to pistia, płaskie okrągłe listki to żabiściek, pionowe w paski - oczeret Zebrinus. Reszta drobiazgu (jakieś rzęsy) przyplątało się niechcący z całą resztą.
Na pistię liczyłam i faktycznie rośnie jak szalona. Różnicę widać już po tygodniu. W ogrodzie boję się takich roślin, myślę, że jak jak już zagarną całą przestrzeń, zjadają właściciela Ale w oczku - panuję nad sytuacją.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 08:36, 14 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Juzik, Basia i Wiolka - dzięki w imieniu kałuż Gdyby były trzy, mogłabym je nazwać Waszymi imionami, ale są tylko dwie, więc nie da rady
____________________
Sałatka pokrzywowa
popcorn 08:40, 14 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale u Ciebie ładnie! Zaglądam i się zachwycam!
____________________
Mój nowy ogródek
Mgduska 08:43, 14 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
popcorn napisał(a)
Ale u Ciebie ładnie! Zaglądam i się zachwycam!


He he - i kto to mówi - a u Ciebie jak!
____________________
Sałatka pokrzywowa
BKosimkArt 10:07, 14 wrz 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Pytanko mam, czy u Ciebie Chippendale też jest wysoka?? ciekawa jestem czy mam tą odmianę czy inną.. u mnie jest wysoka i trochę mnie to drażni...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Mgduska 10:19, 14 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
BKosimkArt napisał(a)
Pytanko mam, czy u Ciebie Chippendale też jest wysoka?? ciekawa jestem czy mam tą odmianę czy inną.. u mnie jest wysoka i trochę mnie to drażni...


Mój Chippendale siedział do tej pory w donicy i cierpiał - korzeń przerósł już całą dostępną przestrzeń. W związku z czym do tej pory nie był wyższy niż 30 cm... Przy okazji zamieszania z trójkątem dostał miejscówkę w gruncie. Ale jeśli teraz będzie wysoki, to słabo, bo posadziłam go na przedzie rabaty
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 10:54, 14 wrz 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11624
Dopraszam się o zdjęcia byłego trójkąta
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
beta 11:13, 14 wrz 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Mgduska napisał(a)


Ta największa kapusta to pistia, płaskie okrągłe listki to żabiściek, pionowe w paski - oczeret Zebrinus. Reszta drobiazgu (jakieś rzęsy) przyplątało się niechcący z całą resztą.
Na pistię liczyłam i faktycznie rośnie jak szalona. Różnicę widać już po tygodniu. W ogrodzie boję się takich roślin, myślę, że jak jak już zagarną całą przestrzeń, zjadają właściciela Ale w oczku - panuję nad sytuacją.


hahaha...pewnie gdyby naturze pozwolić, to wdarła by się na nasze podwórka i do domów i to w bardzo niedługim czasie

pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies