Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 19:12, 11 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Trochę różności


Chippendale w donicy dość mocno ucierpiał podczas kilkutygodniowej suszy, dobrze byłoby znaleźć mu miejsce w gruncie


Generous drugie kwitnienie nie tak bogate jak pierwsze, ale kwiaty były równomiernie rozmieszczone na całym krzewie


królewna


Dalie wciąż w pąkach - chyba za mało słońca jest u nas i te pąki, chociaż bardzo liczne, nie chcą się zamieniać w kwiaty. Noce też są zimne i nie wiem, czy wszystkie zdążą zakwitnąć, tu Labirynth

____________________
Sałatka pokrzywowa
Nowa12 19:17, 11 wrz 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
No faktycznie. Nie wiedziałam, że rośliny wodne mają taki power . Chippendale piękny jest. Podobny trochę do mojej Mary Ann. Musisz mu dać jakiś kawałek gruntu .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Mgduska 19:19, 11 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Wilki pomidorków, za radą koleżanki, ukorzeniłam - i posadziłam do gruntu, gdzie świetnie sobie radzą i nawet mają własne wilki


kłosowiec na tarasie


i busz na rabacie pod oknem




Ten trójkąt, który tworzy rabata i ścieżka denerwuje mnie i w najbliższym czasie zamierzam się z nim rozprawić!


____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 19:21, 11 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Nowa12 napisał(a)
No faktycznie. Nie wiedziałam, że rośliny wodne mają taki power . Chippendale piękny jest. Podobny trochę do mojej Mary Ann. Musisz mu dać jakiś kawałek gruntu .


Chipek zasadniczo nie jest pomarańczowy, ale widać po nim, jak niskie muszą być temperatury, zazwyczaj ma dość delikatny zestaw pastelowego różo-łososia
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 19:31, 11 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Na deser moje cudeńko, które podejrzewam o bycie siewką róży. Róża to bez wątpliwości, zagadką jest, czy siewka, ale dziczki idą przecież w liście, do tego wypuszczają długie mocne badyle - a to moje maleństwo ma mniej niż 10 centymetrów i tworzy maleńki, kwitnący krzaczek. Obok ma liście maczka kalifornijskiego i zwykły żwirek - widać, jakie toto małe A wysiało się oczywiście na skraju ścieżki. Myślę, czyby całego ogrodu nie zamienić w ścieżkę, miałabym milion niezwykłych okazów



____________________
Sałatka pokrzywowa
Jagodaa 19:35, 11 wrz 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Fajny różany dzidziuś. Najwyraźniej róże Cię uwielbiają . Roślinność wodna piękna i bujna!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Mgduska 19:38, 11 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Jeszcze trochę słońca



Tu widać fatalny trójkąt, który mi spędza sen z powiek


i to by było na tyle dziś
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 19:41, 11 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Jagodaa napisał(a)
Fajny różany dzidziuś. Najwyraźniej róże Cię uwielbiają . Roślinność wodna piękna i bujna!


Oj, mam nadzieję, że tak jest Miłość ze wzajemnością to jest to
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 20:01, 11 wrz 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11700
U Ciebie cały czas czuć lato
Woda super się prezentuje, a mini różyczka zasługuje na miejsce w ogrodzie
Nie rozumiem Twojej niechęci do trójkąta.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 20:05, 11 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)

Nie rozumiem Twojej niechęci do trójkąta.


Naprawdę? Ja po prostu wolę prostokąty, one jakoś tak naturalnie się wypełniają, a trójkąt - nie wiem - haczy, sterczy, wystaje, no wkurza!

____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies