Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 13:37, 17 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
mikina34 napisał(a)

Co to? Świecznica?
Tło ma za zaj...ste


Świecznica Black Negligee, za tło ma Ballerinę oraz cisy
____________________
Sałatka pokrzywowa
mikina34 14:23, 17 wrz 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Mgduska napisał(a)


Świecznica Black Negligee, za tło ma Ballerinę oraz cisy

Moja jakaś sfochowana, siedzi w dwóch miejscach (nie na raz oczywiście ) i ni kija nie chce zakwitnąć, pewnie ma za sucho a przesadze to padnie, jak żyć panie premierze

Tło wymiata mus tę Balerinę nabyć.
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Mgduska 14:51, 17 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
mikina34 napisał(a)

Moja jakaś sfochowana, siedzi w dwóch miejscach (nie na raz oczywiście ) i ni kija nie chce zakwitnąć, pewnie ma za sucho a przesadze to padnie, jak żyć panie premierze

Tło wymiata mus tę Balerinę nabyć.


Ja miałam trzy sztuki, z czego dwie niższe, prawdopodobnie innej odmiany, które dotąd nie kwitły. Wiosną musiałam je wszystkie przesadzić - teraz ta sobie kwitnie jak zawsze, tamte nie - więc przesadzenie nie miało tu nic do rzeczy. Woda tak, wodę lubią.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Anda 18:17, 17 wrz 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Mgduska napisał(a)





Ano, mało - słońca mało (no, od poniedziałku było trochę lepiej), warzyw mało, kwiaty pojedyncze, ogród nie za duży, ogólnie, powiem Wam - czuć malizną. Z pustego to i Salomon nie wyciśnie
Jak już będę mieć te hektary kwiatów, tony warzyw, hektolitry oczek etc - filmy będę puszczać o nich, co tam zdjęcia!



Buhahahaha, no uśmiałam się Mogłabym się pod tym podpisać, z pustego i Salomon nie wyciśnie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 18:20, 17 wrz 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Zdjęcia prześliczne Fajnie, że masz jaszczurki.
Róże cudowne. Ubolewam nad moją straconą Jude...

Mamy w szkółce aktualnie śliczne krzewy i drzewa. Zauroczyły mnie Lagerstroemie. Mamy takie duże, ładne, na trzech pniach... Ech, też marzę o hektarach
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
deszczowymaj 19:07, 17 wrz 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Mgduska napisał(a)
Wszędzie tylko jesień i jesień, a przecież jeszcze kwitną róże!




Przeurocze fotki

Róże masz takie że Hej no i oczywiście wszystko inne też masz ładne
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Mgduska 08:26, 18 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Anda napisał(a)
Zdjęcia prześliczne Fajnie, że masz jaszczurki.
Róże cudowne. Ubolewam nad moją straconą Jude...

Mamy w szkółce aktualnie śliczne krzewy i drzewa. Zauroczyły mnie Lagerstroemie. Mamy takie duże, ładne, na trzech pniach... Ech, też marzę o hektarach


Pierwszy raz słyszę o Lagerstroemii, jakie to ładne!
A Jude po prostu musisz sobie odkupić, ot co
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 08:28, 18 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
deszczowymaj napisał(a)


Przeurocze fotki

Róże masz takie że Hej no i oczywiście wszystko inne też masz ładne


Wzięłam ten komplement do siebie i tej wersji będę się trzymać
____________________
Sałatka pokrzywowa
mikina34 11:15, 18 wrz 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Mgduska napisał(a)


Ja miałam trzy sztuki, z czego dwie niższe, prawdopodobnie innej odmiany, które dotąd nie kwitły. Wiosną musiałam je wszystkie przesadzić - teraz ta sobie kwitnie jak zawsze, tamte nie - więc przesadzenie nie miało tu nic do rzeczy. Woda tak, wodę lubią.


Jak nie ma to je przesadzę i niech no tylko spróbują nie zakwitnąć to już ja im pokażę drogę do kompostownika
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Anda 11:31, 18 wrz 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Mgduska napisał(a)


Pierwszy raz słyszę o Lagerstroemii, jakie to ładne!
A Jude po prostu musisz sobie odkupić, ot co


To obejrzyj sobie jeszcze Leycesterie Też piękne, a marzenia o hektarach pozostają w sferze marzeń
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies