Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 14:09, 12 maj 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
fasola napisał(a)
Ooo mam jeszcze dwie kasty w zanadrzu.
Może się zainspiruję. Urocze są Twoje wodne ogródki.
Chyba się skuszę na pistię! Robi robotę.
Ja mam w mini oczku lilie wodne z Lidla i były tanie, kwitną i chyba zgodne z etykietą.


O, gdybym wiedziała, że mieli lilie, też już bym je miała Pistia szybko rośnie i robi się jej dużo, jest tylko wrażliwa na zimno, nawet teraz wydaje mi się, że troszkę zbiedniała w poprzednim tygodniu, bo parę zimnych nocy spędziła na zewnątrz. Ale za to w tym tygodniu powinna nadrobić.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Magleska 20:40, 12 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
A mnie ta pistia wyginęła po zimie całkowicie niestety ....muszę zakupić nową -bo najfajniej wygląda w mini oczkach


Piękna już wiosna u Ciebie -tyle kwiatów już kwitnie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
antracyt 17:46, 14 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11528
Skoro Pani nie ma, to rozumiem, że weekend pracowity Proszę się jednaj pospieszyć z tym doborem roślin do mini oczka, bo dzisiaj zakupiłam kastę budowlaną A jutro może nawet zacznę kopanie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Brzozowadzie... 16:04, 15 maj 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
No cześć Ogladam i oglądam i mówię sobie: O tym nie zapomnij napisać i o tym też nie zapomnij, i to też cudeńko. I kurde połowę jak nic zapomniałam, ale:
- bratki śmietankowe i podobneż hiacynty zarąbiste - gdzie Ty wynajdujesz takie cuda?
- mis na tarasie pilnuj, bo mogą nocą zginąć
- te laki w szklarence to potrafią bez szklarni kwitnąć? Bo chętnie bym takie miała,
- ...i tu jest to wszystko co zapomniałam
Uściski, niedługo wrócę
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Mgduska 10:07, 17 maj 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Brzozowadziewczyna napisał(a)
No cześć Ogladam i oglądam i mówię sobie: O tym nie zapomnij napisać i o tym też nie zapomnij, i to też cudeńko. I kurde połowę jak nic zapomniałam, ale:
- bratki śmietankowe i podobneż hiacynty zarąbiste - gdzie Ty wynajdujesz takie cuda?
- mis na tarasie pilnuj, bo mogą nocą zginąć
- te laki w szklarence to potrafią bez szklarni kwitnąć? Bo chętnie bym takie miała,
- ...i tu jest to wszystko co zapomniałam
Uściski, niedługo wrócę



Laki jak najbardziej mogą, a nawet powinny rosnąć poza szklarnią - moje stałe wewnątrz wyłącznie ze względu na drzewko brzoskwiniowe
Wszystkie cebulowe kupione lokalnie (biedra, markety, królik), bratki trafiłam u takich pań, co prowadzą lokalne stoisko kwiatowo - warzywne

Wieczorem wrzucę zdjęcia tulipanów
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 22:49, 17 maj 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
No to wrzucam, na zachętę










____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 22:51, 17 maj 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370










____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 22:54, 17 maj 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370






____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 22:55, 17 maj 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370






____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 22:59, 17 maj 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370










Reszta jutro. Sporo tych zdjęć narobiłam, bo wreszcie jest co fotografować. Kolorowo jest
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies