Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

antracyt 20:00, 18 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Mgduska napisał(a)




To zdjęcie jak dla mnie naj Kwintesencja wiosny
Porządeczki okołoszklarniowe lekko mnie zawstydziły u mnie chwasty w tym rejonie rosną na wyścigi...
ps. Moje "oczko" ciągle nie wkopane
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Juzia 20:14, 18 maj 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38659
Ale piękne te Twoje tulipki.
Gdzie Muvota kupiłaś??? Ostatnio szał u Irenki z Miłkowa zrobiły I ona pisała, że z Holandii je ma, bo u nas ponoć nie są dostępne?

Baleriny chyba sobie kupiś... choć obiecywałam, że już tulipów niet.
Princess Irene bardzo lubię. Ale po kilku latach już mam mało. Chyba też czas dokupić

Te jasne biało-fioletowe też chyba mam.

A te kremowo/łososiowo/morelowo/różowe jak się zwą?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 20:23, 18 maj 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38659
U mnie kałuża stoi odłogiem
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Magleska 21:30, 18 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
jakie cudne widoczki zachwycam się .....tulipany przecudnej urody

fajnie z tymi kamieniami wokół szklarni ....i przez Ciebie znowu wzdycham ,że nie mam ......
chyba nawet wystarczy mi taka wielkość jak Twoja
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Mgduska 21:43, 18 maj 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)

To zdjęcie jak dla mnie naj Kwintesencja wiosny
Porządeczki okołoszklarniowe lekko mnie zawstydziły u mnie chwasty w tym rejonie rosną na wyścigi...
ps. Moje "oczko" ciągle nie wkopane


Oj tam, zaraz zawstydziły Po kawałku robię porządki, tak mnie raz wzięło, żeby przy okazji pozbyć się góry kamieni, bo już czasem nie mogę na nie patrzeć (na te góry), jak już muszą leżeć, niech leżą z pożytkiem
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 21:53, 18 maj 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Juzia napisał(a)
Ale piękne te Twoje tulipki.
Gdzie Muvota kupiłaś??? Ostatnio szał u Irenki z Miłkowa zrobiły I ona pisała, że z Holandii je ma, bo u nas ponoć nie są dostępne?

Baleriny chyba sobie kupiś... choć obiecywałam, że już tulipów niet.
Princess Irene bardzo lubię. Ale po kilku latach już mam mało. Chyba też czas dokupić

Te jasne biało-fioletowe też chyba mam.

A te kremowo/łososiowo/morelowo/różowe jak się zwą?


Muvota o ile pamiętam mam z Benexu. Ale zdaje się, musiały być droższe od innych, bo na próbę wzięłam tylko jeden zestaw. Biało - fioletowe miały być z mazajami, Flaming Flag, a są po prostu blade, hmmm, nie o to chodziło - te fioletowe mazaje miały być dość mocne - ale może jeszcze nie dojrzały, zobaczymy w łikend. Łososie to Salmon Prince. Ballerinę poleca Sarah Raven jako dobrą do naturalizowania, czyli powinna się ostać bez wykopywania. Z trudem wcisnęłam pomiędzy nie dwie dalie, bo w ubiegły piątek miałam urlop, który w całości poświęciłam na sadzenie dalii. A nie - jeszcze ciasto zagniotłam
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 21:54, 18 maj 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Juzia napisał(a)
U mnie kałuża stoi odłogiem


Ale mogłabyś ją chociaż z daleka pokazać - bo jakoś zdjęć nie kojarzę?
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 21:56, 18 maj 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Magleska napisał(a)
jakie cudne widoczki zachwycam się .....tulipany przecudnej urody

fajnie z tymi kamieniami wokół szklarni ....i przez Ciebie znowu wzdycham ,że nie mam ......
chyba nawet wystarczy mi taka wielkość jak Twoja


Masz za to mega piękny i wielki warzywnik A mi prawie zabrakło miejsca na pomidory - celozja tak obrodziła, że liczebnie zdominowała szklarnię Musiałam ją troszkę poprzesuwać, bo jednak pomidor to pomidor - musi być
____________________
Sałatka pokrzywowa
Juzia 22:33, 18 maj 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38659
Mgduska napisał(a)


Muvota o ile pamiętam mam z Benexu. Ale zdaje się, musiały być droższe od innych, bo na próbę wzięłam tylko jeden zestaw. Biało - fioletowe miały być z mazajami, Flaming Flag, a są po prostu blade, hmmm, nie o to chodziło - te fioletowe mazaje miały być dość mocne - ale może jeszcze nie dojrzały, zobaczymy w łikend. Łososie to Salmon Prince. Ballerinę poleca Sarah Raven jako dobrą do naturalizowania, czyli powinna się ostać bez wykopywania. Z trudem wcisnęłam pomiędzy nie dwie dalie, bo w ubiegły piątek miałam urlop, który w całości poświęciłam na sadzenie dalii. A nie - jeszcze ciasto zagniotłam



Benex mnie wnerwił. Słabe cebule ostatnio mi sprzedają. Ale jakby tylko oni mieli Muvota... to pewnie zamówię

I jeszcze będziesz 'drażnić' daliami. No ładnie

Ciasto w piątek to już dawno i nie prawda
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 22:34, 18 maj 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38659
Mgduska napisał(a)


Ale mogłabyś ją chociaż z daleka pokazać - bo jakoś zdjęć nie kojarzę?


Przy huśtawce jest wkopana ta kastra. Na ostatnich fotkach widać czarny brzeg
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies