Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 19:49, 28 lip 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
dzika marchewka, którą bardzo lubię, ale nie jestem zadowolona, że inna, wysiana w skrzyni, też jest biała, bo miała być ciemna








____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 19:52, 28 lip 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370






____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 19:55, 28 lip 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370






Ostatni nabytek - potrzebowałam pilnie czegoś do zatkanie dziury, co to powstała po wyrwaniu przekwitłych jednoroczniaków - padło na Kalimeris, pełnej nazwy nie pamiętam, w każdym razie na imię ma Alba
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 19:58, 28 lip 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Trochę koloru





Dalia Bacardi, już ją lubię




____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 20:02, 28 lip 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Moje eksperymenty - różowy amarantus i celozja





No i muszę powiedzieć, że uporczywie, od lat, usiłuję bez większych sukcesów uprawiać pomidory, ale w tym roku nie jest najgorzej Papryki obgryzione przez ślimory



____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 20:07, 28 lip 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ogólnie denerwuje mnie ogród o tej porze roku - zawsze to było w sierpniu, w tym roku szybciej - wszystko rośnie jak chce, przewraca się jedno na drugi i robi bałagan. Sprzątam, wycinam, wyrywam, podpieram, związuję, a i tak wszystko jest nie tak. Wiosną panuję nad moim małym światem, w pełni lata czuję się zarośnięta, pora na urlop



Różą Stadt Rome i róże w identycznym kolorze


____________________
Sałatka pokrzywowa
Magleska 20:33, 28 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
Też tak mam denerwuje mnie jedna rabata najbardziej ....niby same piękności ,a tak jak piszesz -walają się jedna na drugiej itp itd '
na fotkach może i ładnie to wygląda ,ale w realu faktycznie można się trochę powkurzać


dzika marchew bardzo mi się u Ciebie spodobała
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
lilarose 21:37, 28 lip 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)
dzika marchewka, którą bardzo lubię, ale nie jestem zadowolona, że inna, wysiana w skrzyni, też jest biała, bo miała być ciemna


Koleżanka z Warszawy będzie mogła Ci przesłać ciemną, tylko musisz ją mocno przypilnować, bo jest beznadziejna w chodzeniu na pocztę
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Mgduska 21:46, 28 lip 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Magleska napisał(a)
Też tak mam denerwuje mnie jedna rabata najbardziej ....niby same piękności ,a tak jak piszesz -walają się jedna na drugiej itp itd '
na fotkach może i ładnie to wygląda ,ale w realu faktycznie można się trochę powkurzać


dzika marchew bardzo mi się u Ciebie spodobała


Gdybym miała miejsce, porozsadzałabym te niesforne, bo lubię jak na rabatach jest więcej powietrza, tak, żeby można było podziwiać każdą piękność z osobna. No i czasu też nie mam tyle, ile potrzebuje ogród, żeby być ogarnięty.
No więc się obrażam na ogród od czasu do czasu

Madzia, ale te limonkowe rabaty masz takie akuratne
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 21:47, 28 lip 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
lilarose napisał(a)

Koleżanka z Warszawy będzie mogła Ci przesłać ciemną, tylko musisz ją mocno przypilnować, bo jest beznadziejna w chodzeniu na pocztę


Och, jak dobrze mieć takie fajne koleżanki
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies