Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Agania 21:20, 03 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mgduska napisał(a)
Pomponella

Koko Loko


Wzdycham
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mgduska 22:34, 03 sie 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Juzia napisał(a)
Czytałam u Sylwii o liliowcach.
A nie mają za sucho?
Bo moje też tak mają. One tylko podlewane z nieba.


Mogą mieć, tzn ja je podlewam jak wszystko, ale jeśli one lubią więcej, to nie mają tego, co lubią.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 22:38, 03 sie 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Agania napisał(a)

Ha,ha dobre też tam wtedy wymyślam i mnie nosi
Moje liliowce też mają raczej suchawo, dwa sezony temu czyściłam i zruszałam ziemię, co nie co podzieliłam i trochę się rozrosły, ale bez szaleństwa, jak się zbije powierzchni podłoża to jest dramat.

Fajnie u Ciebie


Ja swoje też dzieliłam w zeszłym roku i pomimo tego kwitły ładnie. Liczyłam na to, że po podzieleniu będą szczęśliwsze, ale w sumie nie wyglądają dobrze. Naprawdę zaczynam im szukać innej miejscówki, bo w tej chwili raczej szpecą - zrobił się z nich bałaganik, taki gąszcz małych sadzonek, zamiast kilku większych. Chyba póki co pogorszyłam efekt, zamiast poprawić

Agatko, a Ty też zauważyłaś, że te zimozielone są marniejsze? U mnie wszystkie znikające na zimę mają ładne liście.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 22:43, 03 sie 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)

Od kilku lat mam tak, że urlop mam podzielony na tygodniowe terminy. Niby fajnie, ale marzą mi się 3 tygodnie ciągłego odpoczynku, tak, żeby mi się znudziło lenistwo


A ja ostatnio, na własne życzenie, rezygnuję z 3-tygodniowego urlopu, na rzecz 2+1
Pójść na dłuższy urlop było bardzo ciężko i kosztowało mnie to znacznie więcej stresu, a powrót do pracy był masakryczny. Ostatni tydzień i tak był na straty, bo się już martwiłam, że muszę wracać
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 22:46, 03 sie 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Agania napisał(a)

Wzdycham


____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 22:48, 03 sie 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Dzięki, że zaglądacie Coś Wam pokażę







____________________
Sałatka pokrzywowa
Juzia 23:19, 03 sie 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
A kuku
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
lilarose 00:11, 04 sie 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
U mnie przy linii tylko śliniki można spotkać
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
antracyt 08:28, 04 sie 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Całowałaś już księcia?
Bardzo zazdroszczę, bardzo bym chciała, żeby u mnie się pojawił. Daleko masz zbiorniki wodne wokół?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 08:41, 04 sie 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)
Całowałaś już księcia?
Bardzo zazdroszczę, bardzo bym chciała, żeby u mnie się pojawił. Daleko masz zbiorniki wodne wokół?


Nie całowałam, bo nie wiem jak ma na imię, z obcymi się nie całuję
Do rzeczki w linii prostej jest jakieś 100 m, do najbliższego stawu jakieś 500 m. Jeden sąsiad, autochton, ma staw na działce, a tuż za nim jest dolina z mokradłami, trzcinowiskiem itd. Żabki są, zdarzały się od czasu do czasu i ropuchy też. To moje oczko jest tak zarośnięte, że nie bardzo jest gdzie pływać, ale widocznie żaba to lubi
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies