Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

antracyt 09:13, 03 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11502
deszczowymaj napisał(a)
O jakie tu ładne obrazki Orliki przeurocze

Co do krzewuszki ..to zauważyłam że ona lubi brutalne traktowanie serio ..moja też bardzo ładnie zakwiatkuszkowana po przesadzaniu i ponownym przesadzaniu

Czyli dobrze, że moją do doniczki wstawiłam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 10:50, 03 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
To już trzecia ofiara
____________________
Sałatka pokrzywowa
beta 11:23, 03 cze 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Dzień Dobry
przyszłam na sałatkę z pokrzywy...mam nadzieję, że się nie spóźniłam

zaintrygował mnie tytuł wątku

ale wiedzę że jest tu ślicznie i kwiecisto...żadnej pokrzywy nie widzę...domek z zielonym dachem the best
jeśli pozwolisz to zaglądać będę

pozdrawiam Beata
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Mgduska 13:15, 03 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Witaj Beatko!
Tytuł jest trochę z przekory, ale roślinom serwuję gnojówkę z pokrzyw, więc trochę też prawdziwy
A w ogrodzie mam dwa stanowiska pokrzyw, w tym jedno tuż przy furtce, bardzo piękne i dorodne, przy okazji obfocę
____________________
Sałatka pokrzywowa
beta 13:31, 03 cze 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Mgduska napisał(a)
Witaj Beatko!
Tytuł jest trochę z przekory, ale roślinom serwuję gnojówkę z pokrzyw, więc trochę też prawdziwy
A w ogrodzie mam dwa stanowiska pokrzyw, w tym jedno tuż przy furtce, bardzo piękne i dorodne, przy okazji obfocę


tez używam gnojówki z pokrzywy


czekam na foto
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Mgduska 22:57, 03 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Obiecałam Agacie z Mój ogrodowy pamiętnik, że wstawię zdjęcie mojego eukaliptusa, oto i on:


śliczny, prawda?
Przygotowałam donicę, a większe sadzonki ludzkość sprzątnęła mi sprzed nosa, więc proszę mnie teraz pocieszyć, że ten gatunek szybko rośnie
____________________
Sałatka pokrzywowa
Nowa12 23:05, 03 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Mgduska napisał(a)
Obiecałam Agacie z Mój ogrodowy pamiętnik, że wstawię zdjęcie mojego eukaliptusa, oto i on:


śliczny, prawda?
Przygotowałam donicę, a większe sadzonki ludzkość sprzątnęła mi sprzed nosa, więc proszę mnie teraz pocieszyć, że ten gatunek szybko rośnie


Ale naprawdę on szybko rośnie. Już w szkółce Pani mi mówiła, że jak go przesadzę do wiekszej donicy a był w malutkiej to sporo urośnie. Tylko on teraz wypuszcza takie dość długie pędy i zastanawiam się czy go jednak nie ciąć, żeby się cały czas zagęszczał.
Ale śliczną donicę mu wybrałaś.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Mgduska 08:11, 04 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Nowa12 napisał(a)


Ale naprawdę on szybko rośnie. Już w szkółce Pani mi mówiła, że jak go przesadzę do wiekszej donicy a był w malutkiej to sporo urośnie. Tylko on teraz wypuszcza takie dość długie pędy i zastanawiam się czy go jednak nie ciąć, żeby się cały czas zagęszczał.
Ale śliczną donicę mu wybrałaś.


To teraz pytanie - czy chcesz duży, czy gęsty
A może dałoby się takie ucięte gałązki ukorzenić? Ciekawe, czy rozmnażają go z nasion, czy przez sadzonki. A ja mam w sobie niepohamowaną chęć sadzonkowania, więc spróbowałabym - jak już będzie co uciąć
____________________
Sałatka pokrzywowa
Nowa12 12:50, 04 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
I duży i gęsty .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Mgduska 18:30, 04 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Nowa12 napisał(a)
I duży i gęsty .

To ciąć, ale bez przesady!
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies