Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Samotnia pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Samotnia pod lasem

karlos 21:13, 03 kwi 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
Ewa dzięki zaraz odpalę dziadka google
____________________
Karlos Samotnia pod lasem
Kociamama 21:26, 03 kwi 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
O już są tęgie głowy z super pomysłami
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Krakus 07:22, 04 kwi 2019


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
fajnie wyszło pomysł juz jest na zasłonięcia blaszaka...tyle ze u mnie i front bedzie widać ale zobaczymy

co do hortek to nie bałbym sie ich w tym miejscu jak Ci sie podobają... jak załonisz blaszaka bluszczem to nie będzie efektu dodatkowej patelni...
u mnie rosna w pełnym słońcu i jakos szczególnie nie podlewam...w pierwszym roku to trzeba ale później one sie nieźle ukorzeniają i daja radę..

zestawienie hortek z trawami to w sumie standard na O gdzie nie popatrzysz tam cos znajdziesz
____________________
Zielonym do góry...
karlos 09:03, 04 kwi 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
Krakus dzięki, a co najważniejsze z materiałowych pozostałości, nic nie dokupiłem A co do frontu to jeśli nie wjeżdżasz autem to możesz zrobić wejście bokiem, coś podobnego jak u mnie do tej bocznej części.

Hortensje bukietowe radzą sobie dobrze na słońcu, w przeciwieństwie do ogrodowych, którym pali nawet liście. Bardziej mnie zastanawia to jak będą "grały" ze żwirem ... Jeszcze móżdże nad tematem, jest też opcja na berberysy ...
____________________
Karlos Samotnia pod lasem
pestka56 09:03, 04 kwi 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Podoba mi się, to co pisze Ewa (Anda). Dodałabym bodziszki (geranium) Rozanne, bo bardzo długo kwitną (czerwiec-wrzesień) i są pół zimozielone. Bodziszki wprawdzie preferują półcień, ale generalnie są niewymagające. Poza tym nie będą na rabacie same i jeśli będziesz podlewał to się odwdzięczą szybkim zadarnianiem.
____________________
Kasia
BASIA8 09:19, 04 kwi 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
karlos napisał(a)
No, budowlana część akcji "BLASZAK" zakończona Wykorzystałem TYLKO materiały pozostałe po budowie, pln zostają na rośliny brakuje trawy z lewej strony, ale tam będzie jeżyna bezkolcowa


Akcja blaszak wyszła pięknie
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
sarenka 10:44, 04 kwi 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
No powiem, że dawno tak inspirującego wątku nie widziałam Skąd bierzesz te wszystkie pomysły?? To ja tu się głowie jak posadzić, czy tak czy siak posadzić rośliny
Jesteś bardzo kreatywny
____________________
Magda W samym sloncu
koliber 10:51, 04 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
karlos napisał(a)
No, budowlana część akcji "BLASZAK" zakończona Wykorzystałem TYLKO materiały pozostałe po budowie, pln zostają na rośliny brakuje trawy z lewej strony, ale tam będzie jeżyna bezkolcowa



O kurka Ale świetny pomysł na zasłonięcie blaszaka
Mój eM mówi, że może postawilibyśmy jakiś blaszak na narzędzia, albo na składowanie opału na zimę, a ja do niego - "No, ale jak takie coś błyszczącego będzie nam stało w ogrodzie?" A tu proszę, jaki sprytny pomysł godny skopiowania
Dobra robota Muszę to rozwiązanie pokazać mężowi
____________________
Zielona przestrzeń
karlos 20:54, 04 kwi 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
sarenka napisał(a)
No powiem, że dawno tak inspirującego wątku nie widziałam Skąd bierzesz te wszystkie pomysły?? To ja tu się głowie jak posadzić, czy tak czy siak posadzić rośliny
Jesteś bardzo kreatywny


Dzięki Skąd pomysły ... humm jak to mawiają policjanci "z niczego, czyli z głowy"
____________________
Karlos Samotnia pod lasem
karlos 20:55, 04 kwi 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
koliber napisał(a)


O kurka Ale świetny pomysł na zasłonięcie blaszaka
Mój eM mówi, że może postawilibyśmy jakiś blaszak na narzędzia, albo na składowanie opału na zimę, a ja do niego - "No, ale jak takie coś błyszczącego będzie nam stało w ogrodzie?" A tu proszę, jaki sprytny pomysł godny skopiowania
Dobra robota Muszę to rozwiązanie pokazać mężowi


Pokazywać niech idzie w świat Można jeszcze ładniej, ale moim cele było wykorzystanie "resztek" po budowie domu
____________________
Karlos Samotnia pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies