Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Hortensjowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjowo

Helen 16:04, 20 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Zdjęcie chciałam zrobić, ale komórka mi padła. Korona jest o średnicy ok. 1,8-2 m. Wydaje się, że przejdzie przez drzwi garażowe. Jeszcze raz się upewnię czy eM się zgadza i wystawię ogłoszenie.
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 16:10, 20 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Ciachnęłam hakonki, niektóre turzyce, porzeczkę, agrest i winogrono, 2 miskanty, maliny jesienne... a teraz nóg oraz kręgosłupa nie czuję. A tak się zimą starałam codziennie gdzieś pójść na spacer, żeby mieć formę, ehhh...
Wiosna mocno obudzona, pewnie dlatego, że zima na początku była łagodna, rozchodniki mają małe kapustki, tulipany spore kły a przebiśniegi zbierają się do kwitnienia.
Oby ślimory wymarzły, wrrrr....
____________________
Helen - Hortensjowo
Kim 16:39, 20 lut 2021


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
To poszalałaś nieźle zazdroszczę u mnie jeszcze leży troszkę śniegu i mokro wszędzie a przebiśniegi ledwo widać

A takie zmęczenie to sama radość szybko mija
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Helen 17:04, 20 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Kim napisał(a)
To poszalałaś nieźle zazdroszczę u mnie jeszcze leży troszkę śniegu i mokro wszędzie a przebiśniegi ledwo widać

A takie zmęczenie to sama radość szybko mija

Bożenka, no poszalałam, ale to dopiero może 1/10 wiosennych porządków o tetrisach nie wspomnę
____________________
Helen - Hortensjowo
nyna76 17:10, 20 lut 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1685
Helen mojemu mężowi bardzo podoba się katalpa,mogłabym Cię wybawić z kłopotu, niestety kompletnie nie mam pojęcia gdzie mogłabym ją wsadzić.

Teraz leżę z zawalonymi zatokami, ścięło mnie momentalnie wczoraj i z zazdrością czytam o waszych pierwszych cięciach wiosennych... Ech...

____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Anda 17:14, 20 lut 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33467
Fajnie poszalałaś w ogrodzie

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:16, 20 lut 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33467
nyna76 napisał(a)
Helen mojemu mężowi bardzo podoba się katalpa,mogłabym Cię wybawić z kłopotu, niestety kompletnie nie mam pojęcia gdzie mogłabym ją wsadzić.

Teraz leżę z zawalonymi zatokami, ścięło mnie momentalnie wczoraj i z zazdrością czytam o waszych pierwszych cięciach wiosennych... Ech...



Aniu, współczuje Obyś szybko wróciła do zdrowia.

A Tobie ta kulista katalpa się podoba?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Helen 17:40, 20 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
nyna76 napisał(a)
Helen mojemu mężowi bardzo podoba się katalpa,mogłabym Cię wybawić z kłopotu, niestety kompletnie nie mam pojęcia gdzie mogłabym ją wsadzić.

Teraz leżę z zawalonymi zatokami, ścięło mnie momentalnie wczoraj i z zazdrością czytam o waszych pierwszych cięciach wiosennych... Ech...


Ania, mnie też się liście podobają a mój eM wyhodował 2 katalpy z nasion (drzewa).

Współczuję zatok, to takie nieprzyjemne...

Wiesz, chyba się za bardzo pospieszyłam, bo w wielu miejscach na rabatach się topiłam. Woda musi wsiąknąć, a kolejny weekend mam zajęty, więc teraz faktycznie bardzo mi zależało, żeby jak najwięcej wczesnowiosennych prac zrobić.
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 17:41, 20 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Anda napisał(a)
Fajnie poszalałaś w ogrodzie


Tak na mnie słoneczko podziałało
____________________
Helen - Hortensjowo
galgAsia 18:19, 20 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ja hakonek jeszcze nie ruszam, bo one takie bardziej ciepłolubne, ale miskanty, stipę, turzyce dziś też ciachałam.
Dobrze, że już można
Katalpy nie mam, ale w moim parku jest ich sporo i zawsze są omączone...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies