Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Hortensjowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjowo

Kasya 14:09, 12 cze 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42227
Och i ach jaki masz piekny przywrotnik i szałwie i ciemne roze i hakonki … i wszystko razem
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Wiolka5_7 14:22, 12 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
Helen ale masz prześliczny ten bussszzzz moje ulubione kolorki i roślinki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Helen 15:22, 12 cze 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Kasya napisał(a)
Och i ach jaki masz piekny przywrotnik i szałwie i ciemne roze i hakonki … i wszystko razem

Dziękuję. Nie przypuszczałam, że tak szybko będę musiała myśleć o podziale roślin.
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 15:23, 12 cze 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Wiolka5_7 napisał(a)
Helen ale masz prześliczny ten bussszzzz moje ulubione kolorki i roślinki

Dziękuję, Wiola. Trochę się za duży busz zrobił, muszę przyciąć przywrotniki i rozanne.
____________________
Helen - Hortensjowo
Margerytka40 15:34, 12 cze 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Dzięki za foty amsonii. Niestety i tak po listkach nie porównam. Trochę przeraziła mnie informacja o wysokości tej najwyższej, mam nadzieję, że moja taka nie będzie bo bym musiała ją przesadzać. Przywrotnik u Ciebie króluje, a u mnie po dziurach pochowany choć chodzi mi pi głowie by trochę go wywlec na światło dzienne. Z szałwią tworzy super duecik
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mrokasia 15:35, 12 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Faktycznie busz . Ładne masz zestawienia.
Przywrotniki i u mnie szaleją, wiosną trzeba będzie podzielić i wydać.
Amsonię mam i nie wiem - przesadzać czy poczekać. Posadziłam przy brzegu rabatyi jak mi wyrośnie do bioder to będzie trochę słabo. Na razie mikra, ma z 15 cm ale kto ją tam wie co z niej wyrośnie...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Wiolka5_7 15:37, 12 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
Helen napisał(a)

Dziękuję, Wiola. Trochę się za duży busz zrobił, muszę przyciąć przywrotniki i rozanne.


Ja już przycinałam bodziszki bo już mi włazily ma inne rośliny
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Helen 15:41, 12 cze 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Margerytka40 napisał(a)
Dzięki za foty amsonii. Niestety i tak po listkach nie porównam. Trochę przeraziła mnie informacja o wysokości tej najwyższej, mam nadzieję, że moja taka nie będzie bo bym musiała ją przesadzać. Przywrotnik u Ciebie króluje, a u mnie po dziurach pochowany choć chodzi mi pi głowie by trochę go wywlec na światło dzienne. Z szałwią tworzy super duecik

Przywrotnik fajnie wygląda w kilku miejscach, ale już się za bardzo rozpanoszył. Muszę mieć o połowę mniejsze sadzonki lub zrezygnować z kilku sztuk w niektórych miejscach.
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 15:42, 12 cze 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
mrokasia napisał(a)
Faktycznie busz . Ładne masz zestawienia.
Przywrotniki i u mnie szaleją, wiosną trzeba będzie podzielić i wydać.
Amsonię mam i nie wiem - przesadzać czy poczekać. Posadziłam przy brzegu rabatyi jak mi wyrośnie do bioder to będzie trochę słabo. Na razie mikra, ma z 15 cm ale kto ją tam wie co z niej wyrośnie...

Busz straszny, ale to dobrze, lepiej w tę stronę.
Ciekawa jestem jak u Ciebie będzie rosła amsonia. Ja się nie spodziewałam takich rezultatów.
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 15:43, 12 cze 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Wiolka5_7 napisał(a)


Ja już przycinałam bodziszki bo już mi włazily ma inne rośliny

U mnie nie mogą się wybić gaury i penstemony, taki to zadarniacz.
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies