Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Hortensjowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjowo

Helen 17:03, 25 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Anda napisał(a)
Wiesz co, ja bym sie w tej luce miedzy jedną a drugą trzmieliną zdecydowała na jeden gatunek, albo odętka albo zawilce

Chciałabym gdzieś posadzić zawilce jesienne i na razie nie mam na nie miejsca. Szkoda.
____________________
Helen - Hortensjowo
Anda 17:15, 25 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33368
Poczekaj, aż Ci podrośnie hakone i zobaczysz, czy między nie nie dałoby się posadzić zawilców. To silni partnerzy i jeden drugiego nie przebije
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
lindsay80 20:51, 25 wrz 2019


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Helen napisał(a)
Bardzo mi się podoba hosta praying hands. Czy mogłaby być jedna tu gdzie lichy ciemiernik?

Jedna albo dwie?


Ostatnio zrobilam identyczną rabatę

Hosta Praying Hands jest piekna, jak nie tu to gdzie indziej warto miec w ogrodzie jesli masz cieniste miejsca.
____________________
Tu ma być ogród :)
Helen 20:53, 25 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Anda napisał(a)
Poczekaj, aż Ci podrośnie hakone i zobaczysz, czy między nie nie dałoby się posadzić zawilców. To silni partnerzy i jeden drugiego nie przebije

Ewa, dobry pomysł

Ale z drugiej strony na drugie imię powinnam mieć niecierpliwość, bo już bym go kupiła
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 20:56, 25 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
lindsay80 napisał(a)


Ostatnio zrobilam identyczną rabatę

Hosta Praying Hands jest piekna, jak nie tu to gdzie indziej warto miec w ogrodzie jesli masz cieniste miejsca.


Ta - bardzo udana, ale pomaga mi Ewa

Szukam miejsca dla tej hosty i żałuję, że robi się jesień - najchętniej jeszcze raz bym przerabiała większość rabat.
____________________
Helen - Hortensjowo
galgAsia 21:39, 25 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
A ja bym posadziła tam, gdzie mi pasuje i zobaczyła za rok . Ale wiesz, motto zobowiązuje (bez reguł!!!)
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Helen 21:46, 25 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
galgAsia napisał(a)
A ja bym posadziła tam, gdzie mi pasuje i zobaczyła za rok . Ale wiesz, motto zobowiązuje (bez reguł!!!)

W sensie - przerobiłabyś rabaty teraz, tak jak Ci pasuje, tak?
Oj, na to dzień za krótki, za długo jestem w pracy.
____________________
Helen - Hortensjowo
Anda 21:49, 25 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33368
Ale ja nie zabraniam, tylko doradzam Ja bym tak robiła, a Helen może zrobić po swojemu. Siem nie obrażem
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
galgAsia 21:51, 25 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
A ja żartuję
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Helen 21:57, 25 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Anda napisał(a)
Ale ja nie zabraniam, tylko doradzam Ja bym tak robiła, a Helen może zrobić po swojemu. Siem nie obrażem

Jak będę za dnia w domu, to zmierzę ile tam miejsca i jak będzie około 30 cm, to kupię

P. S, Albo z latarką pójdę
No, korci mnie i korci
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies