Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

edi75 08:44, 30 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2160
Karola ..czy coś z roślinek od mnie przeżyło?
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
popcorn 08:55, 30 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Magda, nic mi nie mów, mam parę koralików poutykane tu i tam buahahaha

Edi - fajnie że się odezwałaś! Barwinek od Ciebie rośnie, suchodrzew nadgryzły ślimaki ale będzie żył, myślę
Mam odłożone hosty dla Ciebie i się nie mogę zebrać żeby spakować i wysłać, ciągle leje albo mi się przypomina końcem tygodnia heh. Był też plan wybrać się do Sandomierza na weekend więc kto wie może bym się wprosiła na kawkę hahaha mam nadzieję że się nie gniewasz, buziaki!!!
____________________
Mój nowy ogródek
edi75 09:03, 30 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2160
popcorn napisał(a)
Magda, nic mi nie mów, mam parę koralików poutykane tu i tam buahahaha

Edi - fajnie że się odezwałaś! Barwinek od Ciebie rośnie, suchodrzew nadgryzły ślimaki ale będzie żył, myślę
Mam odłożone hosty dla Ciebie i się nie mogę zebrać żeby spakować i wysłać, ciągle leje albo mi się przypomina końcem tygodnia heh. Był też plan wybrać się do Sandomierza na weekend więc kto wie może bym się wprosiła na kawkę hahaha mam nadzieję że się nie gniewasz, buziaki!!!


O to super ze roślinki przetrwały..Super by było się spotkać, masz mój nr telefonu to jesteśmy w kontakcie.Bardzo się cieszę
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Dominika11 09:04, 30 cze 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
popcorn napisał(a)
wpadłam z rewizyta kochana bedę do Ciebie zaglądać

Stopowa z kapustą przy tarasie mi się podoba, dosadziłam więcej stipy ale siewki własne więc malutkie

pięknie to wygląda
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Bog 09:23, 30 cze 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Karola pisałaś że środek na ślimaki sypiesz rano i aż tak dużo go zużywasz,serio?
Slimaki żerują w nocy w tych granulkach jest środek wabiący on po całym dniu leżenia częściowo się ulotni ja sypię wieczorem dzięki temu lepiej działa rano dobijam żeby się dłużej nie męczyły.
popcorn 09:50, 30 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Edi pozdrawiam!
Dominika dzięki
Bog dzięki! Kupiłam 250 gramowe opakowania i schodzą dwa żeby ciut sypnąć na całej działce. Działka duza, a i tak wybiegu dla kur nie sypię przecież. Dziś wyzbierałam trochę ręcznie, wczoraj wieczoem też, sypnę wieczorem w takim razie. Oby nie padało bo się to rozpuści od razu...
____________________
Mój nowy ogródek
Bog 11:06, 30 cze 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Karola ja sypie tylko tam gdzie jedzą i jak najdalej od ogrodzenia żeby nie dochodziły się od sąsiada
popcorn 11:33, 30 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale one u mnie są wszędzie sypię ciutkę tam gdzie je widuję najczęściej i też obok pogryzionych roślin... wypadałoby wzdłuż całej granicy sypać bo mam wrażenie że nocują za podmurówką a przychodzą się najeśc u mnie, bo im kryjówki u mnie rujnuję i zaglądam pod kartony itp. Trawę trzymamy krótko też... heh nirówna ta walka!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 14:37, 30 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171

Pierwszy pomidorek
I kapustą zaraz będzie na obiad






Tu w weekend sadziłam oberżyny
____________________
Mój nowy ogródek
Juzia 15:00, 30 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38813
popcorn napisał(a)





ALe to ładne!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies