Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

beta 09:18, 10 lip 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
na dalekie podróże też bym się chyba nie zdecydowała...za duża nie pewność jurta...ale z drugiej strony póki chwilowo można się ruszać z miejsca to chyba warto gdzieś niedaleko, bo potem znów nie wiadomo co będzie
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
popcorn 09:18, 10 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wiesz ja się nie boje tego zapalenia płuc czy covida czy czegośtam jeszcze. Zarazić się można wszystkim wszędzie, w lokalnej biedronce też. Boję się reakcji państw na to i tego że jest nie do przewidzenia jak sytuacja bedzie się miała za pół roku.

No i takie Dehli... trudno tam utrzymać dystans społeczny...

Palcem po mapie w tym roku chyba tylko, zwłaszcza że urlop w połowie wykorzystany i spędzony na robieniu ogrodu...

A póki co zajęcie na weekend przyjechało buahaha



____________________
Mój nowy ogródek
Magda70 09:26, 10 lip 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)


ja co prawda niedaleko jadę, ale będę przekraczać granicę...nikt nie wie co się wydarzy


Czechy?
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
popcorn 09:34, 10 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Niemcy? Litwa?

Czy żeby zahaczyć o obwód Kaliningradzki trzeba mieć wizę rosyjską? :/
____________________
Mój nowy ogródek
beta 09:37, 10 lip 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Magda70 napisał(a)


Czechy?


nom...w niedzielę wyjeżdżamy
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 09:42, 10 lip 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
popcorn napisał(a)
Wiesz ja się nie boje tego zapalenia płuc czy covida czy czegośtam jeszcze. Zarazić się można wszystkim wszędzie, w lokalnej biedronce też. Boję się reakcji państw na to i tego że jest nie do przewidzenia jak sytuacja bedzie się miała za pół roku.

No i takie Dehli... trudno tam utrzymać dystans społeczny...

Palcem po mapie w tym roku chyba tylko, zwłaszcza że urlop w połowie wykorzystany i spędzony na robieniu ogrodu...

A póki co zajęcie na weekend przyjechało buahaha





tak...masz rację...nie wiadomo co inne państwa wymyślą...a do domu daleko

a co co to za robótka?

jak byłam właśnie w tym ogrodzie na Kaszubach to mówiła ta Pani, która tam pracuje, ze w tym roku jest bardzo duża moda i zapotrzebowanie na robienie ogródków, ogrodów , balkonów i kontakt z przyrodą...nie zaobserwowali tego nigdy wcześniej...zresztą sama widzę po sobie, że znacznie więcej czasu spędzamy w ogrodzie...
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
popcorn 09:44, 10 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
No i fajnie w sumie.
Czytałam że sprzedają się dużo lepiej domki z ogródkiem czy choćby mieszkania z alkonem, albo tarasem, niż te bez. Ma to znaczenie na pewno, po 4 miesiącach pracy zdalnej...gdyby nie ogród moznaby zwariować. No ale ja to mam już od 8 lat. Kończę pracę wyłączam komputer i wychodzę!

Czechy super!
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 09:46, 10 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
popcorn napisał(a)
Będę dzielić te kukliki, też mi się podobają, i kwitną drugi raz w tym sezonie już!

Sa tanie bezpośrednie loty do Dehli... 1600 zł z Wawy, zero przesiadek, nic tylko lecieć! I to w sezonie! Heh...
Gdyy życie było normalne sprzed covida... a tak to cholera wie...

Mam wrażenie, że życie ogrodnika toczy się od piątku do piątku
Siedź na tyłku na ranczo bo zalecisz nie daj Bóg w samolocie albo na lotnisku jeden podejrzany i cały urlop na kwarantannie....?
Już parę osób tak miało. U siebie przynajmniej jest się bezpiecznym w miarę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magda70 09:51, 10 lip 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)


nom...w niedzielę wyjeżdżamy


Super
Ja tak po cichu NL planuję we wrześniu...
Autem bezpieczniej bo w razie czego wsiadam i wracam do domu zanim granice zamkną
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:51, 10 lip 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Wiesz Karola...
Fajnie się u Ciebie pisze
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies