Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Bog 12:33, 01 lut 2021

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
popcorn napisał(a)
Jest zima... sprzęt leży nieużywany, a ja mam 6 kilo do przodu od siedzenia na tyłku... plus M za dobrze gotuje buahahha

wypadałoby zacząć coś robić. Liczyłam że od lutego siłownie wrócą brakuje mi mojej zumby i całej reszty zajęć, heh. Mam nadzieję coś równie fajnego znajdę tutaj - niby już znalazłam - ale nikogo tam nie ma i nie ma jak sprawdzić heh

macham!!!



Karola 6 kilo do przodu ja tylko niecały kilogram a chciała bym więcej może dlatego że nie lubię gotować, możesz mnie trochę oddać albo wypożycz swojego M ha ha ha
Udanego dnia
popcorn 12:50, 01 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kami - tez bym chciała żeby znowu były po 1,99, nawet jeśli przesuszone to wszystkie przetrwały


Basia, to tylko cieknąca rynna na wiacie samochodowej hihihi

Bog - M nie oddam hahaha za dobrze mi A kilogramy spadną jak wiosna będzie i człowiek zamiast jeść pod kocykiem z książką będzie rył znowu w ziemi na święta wielkanocne mam tydzień urlopu, zamawiam wywrotkę ziemi albo paletę workowanej i ogarniamy szklarnię nie mogę się doczekać, jupi!
____________________
Mój nowy ogródek
Bog 13:15, 01 lut 2021

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Taki M to skarb nie oddawaj nikomu a wywrotkę ziemi jak przewalisz to kilogramy same spadną.
To u Ciebie niedługo się zacznie wiosna blisko wszyscy już niecierpliwie czekamy.
Karola chcę siać pietruszkę na natkę nie za wcześnie?
popcorn 13:27, 01 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Na parapecie już mam. U nas minus 12 więc grunt to jedna wielka skorupa.

Cokolwiek na parapecie teraz będzie się wyciągać jednak, więc pięknie nie wygląda w doniczce, ale na ziemnaczkach na obiad wygląda lepiej .
____________________
Mój nowy ogródek
BASIA8 14:52, 01 lut 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
M faktycznie Skarbnie oddawajach te kilogramy-Ja się zbieram żeby z Nimi walczyć ale ciężko idzie, jeszcze tarczyca dokucza więc lipa. Żyję nadzieją że rycie w ogrodzie pomoże
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
popcorn 15:10, 01 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Oczywiście że pomoże Musze po prostu mniej jeść a głównie nie wieczorem. Tyle że to zwykle główny posiłek dnia bo wczesniej nie mam czasu... heh

Kury mają plus 5 w igloo, na zewnątrz minus 5, więc im całkiem dobrze. I 5 jajek dzisiaj zimowe jedzenie działa, jupi
no i rano dostały gotowany makaron, gorący, a teraz im zerwałam brukselkę. Całą roślinę, zjedzą liście i kapustki wyskubią też. Pół dnia i ogołocone

W tym sezonie też im posadzę ale pewnie więcej jarmużu, najbardziej im smakuje ten włoski Cavalo Nero haha
____________________
Mój nowy ogródek
basia3 15:59, 01 lut 2021


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
popcorn napisał(a)
Oczywiście że pomoże Musze po prostu mniej jeść a głównie nie wieczorem. Tyle że to zwykle główny posiłek dnia bo wczesniej nie mam czasu... heh

Kury mają plus 5 w igloo, na zewnątrz minus 5, więc im całkiem dobrze. I 5 jajek dzisiaj zimowe jedzenie działa, jupi
no i rano dostały gotowany makaron, gorący, a teraz im zerwałam brukselkę. Całą roślinę, zjedzą liście i kapustki wyskubią też. Pół dnia i ogołocone

W tym sezonie też im posadzę ale pewnie więcej jarmużu, najbardziej im smakuje ten włoski Cavalo Nero haha


Ja miałam dużo jarmużu i bardzo mi smakował niestety, opanował go mączlik warzywny. i wszystko wyrwałam. nie wiem jak z tym walczyć, podobno ciężki przeciwnik.
____________________
JEST DOBRZE :D
popcorn 16:02, 01 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ja miałam w ubiegłym roku mączlika, też nie wiem jak walczyć. Ale kurom nie przeszkadza

pozdrawiam Basia!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Bog 17:46, 01 lut 2021

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Mączlika i ja miałam przyszedł od sąsiadów była plaga na kwiatach sezonowych przyniesione z cieplarni myślę że mróz je wymrozi,oby.
Nikita 21:22, 01 lut 2021


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Carola macham !!!
Czy ja dobrze doczytałam, że szklarnię będziesz miała ??? Fajnie!!!

W Norwegii jest ślicznie ale w obecnej sytuacji odradzam...oni bardzo boją się wirusa i nawet gdy granice były otwarte to 10 dni kwarantanny obowiązywało (na granicy siedzi się w specjalnych hotelach), po tym czasie dopiero można było wyruszyć w głąb lądu.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies