Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 09:19, 15 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mnie nadal zęby bolą jak patrzę na te różowe potwory.. a chciałam percy'ego. Heh.

Beta cześć!

Magda ja tak ratuję, ratuję, szkoda mi tych roślin, jakbym tego rodka nie kupiła wylądowałby w śmietniku... mam nadzieję że nie bedzie wściekle różowy...

generalnie zwykłe sklepy nie powinny sprzedawać roślin, byłabym bezpieczniejsza i chyba nie tylko ja
____________________
Mój nowy ogródek
edi75 09:43, 15 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2151
Ja tak miałam z różą z biedronki,,nazwy nie pamietam.Miała byc pomorańczowa a jest czerwona.

Karola przyjął ci się ten suchodrzew? Ja będę powoli się z nim rozstawać dlatego pytam.U mnie roslina zadarniajaca jest zdędna
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
popcorn 09:52, 15 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie wygląda na specjalnie żywego. Podejrzewam że moja glina nie służy mu, no i mamy pół roku zimy, jest mokro strasznie i mlaszcząco...

generalnie powinnam omijać stoiska z roślinami
____________________
Mój nowy ogródek
edi75 10:01, 15 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2151
On jest zimozielony..więc zima mu nie grożna.
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
sylwia_slomc... 10:06, 15 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
edi75 napisał(a)
On jest zimozielony..więc zima mu nie grożna.

Szkoda wyrzucać bo z tej rośliny możesz uformować śliczną kuleczkę zastąpi buksa, tylko ciut częściej przycinać i jest świetnaJa moje suchodrzewy rok w rok wiosna mocno golę jak mi pasuje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
edi75 10:10, 15 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2151
Też mocno tnę...ale bardzo jej u mnie pasuje i szaleje
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
popcorn 10:12, 15 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Na pewno nie wywalaj, bosko wygląda okej to jak jest brązowy to znaczy że na pewno martwy hmmm no nic.
____________________
Mój nowy ogródek
BASIA8 10:34, 15 kwi 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Karolka rękę Masz mega do roślin -ratuj rośliny, ratuj jak jest okazja- bo ceny tez wtedy fajne. Buziam Cię Mocno.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
LIDKA 10:43, 15 kwi 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7305
sylwia_slomczewska napisał(a)

Szkoda wyrzucać bo z tej rośliny możesz uformować śliczną kuleczkę zastąpi buksa, tylko ciut częściej przycinać i jest świetnaJa moje suchodrzewy rok w rok wiosna mocno golę jak mi pasuje


czy suchodrzew kłuje?
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Mgduska 11:03, 15 kwi 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
popcorn napisał(a)
Mnie nadal zęby bolą jak patrzę na te różowe potwory.. a chciałam percy'ego. Heh.

Beta cześć!

Magda ja tak ratuję, ratuję, szkoda mi tych roślin, jakbym tego rodka nie kupiła wylądowałby w śmietniku... mam nadzieję że nie bedzie wściekle różowy...

generalnie zwykłe sklepy nie powinny sprzedawać roślin, byłabym bezpieczniejsza i chyba nie tylko ja


Jakby mieli warunki do przechowywania, to niech sprzedają zwłaszcza, jeśli tanio - no jednak mam fajną hortensję ze spożywczaka. Ale z reguły nie mają warunków, a teraz, przy takiej pogodzie, to jest naprawdę akcja ratunkowa, nie zawsze z widokiem na powodzenie.
Rodki z przyjemnością podziwiam u innych, trzymam kciuki za Twoje
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies