Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Milka 14:10, 03 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
A to mnie zaskoczyłaś, chyba powinnam w donice dać więcej sztywnych...mam i takowe z patyka
Mam Kousa i Rubrum, one wczesne, też lubię
Odkryc ogrodniczych wiele widzę, ale miejsca brak, chyba że coś mi padnie, ale jakoś nie chce
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
KasiaLangier 14:31, 03 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Milka napisał(a)
A to mnie zaskoczyłaś, chyba powinnam w donice dać więcej sztywnych...mam i takowe z patyka
Mam Kousa i Rubrum, one wczesne, też lubię
Odkryc ogrodniczych wiele widzę, ale miejsca brak, chyba że coś mi padnie, ale jakoś nie chce


Jej, a ten dereń kwiecisty, jakie cudo ! W donicach uprawiasz hortensje ? ja się coś nie mogę przekonać, szybko wysadzam do ziemi, bo mi wszystko "w oczach", a właściwie w tych donicach marnieje
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 14:41, 03 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Lawenda w tym roku późno zakwitła i bardzo mi się pokłada.
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 15:24, 03 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Na przed-ogródku usechł mi jeden z niebieskich cyprysików podsadzonych różą okrywową Lovely Fairy. Róże się pokładają i bardzo brzydko to wygląda. Zastanawiam się, czy mogę teraz przyciąć różę tak jak zaznaczyłam na zdjęciu ?
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
AnnaMS 15:33, 03 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Kasiu moim skromnym zdaniem przycięcie róży o tej porze roku nie powinno źle wpłynąć na kondycję róży, pewnie zdąży wypuścić jeszcze młode pędy kwiatowe Piękny dereń ... i to miejsce z ławeczką
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Anda 17:16, 03 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Róże okrywowe spokojnie możesz tak ciąć
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
KasiaLangier 21:32, 03 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
AnnaMS napisał(a)
Witaj Kasiu moim skromnym zdaniem przycięcie róży o tej porze roku nie powinno źle wpłynąć na kondycję róży, pewnie zdąży wypuścić jeszcze młode pędy kwiatowe Piękny dereń ... i to miejsce z ławeczką


Witaj Aniu, różyczki z radością przytnę a co do ławeczki, to stoi na tarasie
Miała wygospodarowany zakątek, ale wtedy nie widziałabym jej na co dzień Dlatego na razie napawam się jej widokiem Mam już pomysł, gdzie ją postawić, tak, żeby nie była ukryta, ale muszą poczekać do jesieni
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 21:33, 03 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Anda napisał(a)
Róże okrywowe spokojnie możesz tak ciąć

Dzięki Ewo, zawsze można na Ciebie liczyć również serdeczności przesyłam
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 13:29, 04 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Przyszedł czas, żeby wymienić ample z bratkami, które cieszyły oko od wczesnej wiosny. Kupiłam kwiatka trochę z odzysku i nawet nie wiem co to jest


Nie lubię wyrzucać roślin, dlatego do kolejnych doniczek kupiłam nieznane mi krzewinki i dzwonki, które, gdy zrobi im się ciasno przesadzę do ziemi.


Kupiłam turzyce do podsadzenia bukszpanów, bo były całkiem dorodne kępki. No i kawałek takiej kępki wykorzystałam jako towarzystwo dla begonii


____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 13:38, 04 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Pelargonia angielska, która sadziłam pod koniec maja, dość ładnie się rozrosła. Słońce jej służy..
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies