Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z czereśnią

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z czereśnią

anna_g 16:32, 19 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
U mnie dzisiaj takie domowe dekoracje
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
danuta_szwajcer 16:45, 19 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ale piękne dekoracje, mam takie dwa stołeczki u nas się mówiło "ryczki" dobry pomysł A tawułki Ci dam, mam czerwone i jakoś nie przepadam za nimi no i fakt lubią wilgoć a przy tych upałach to dobrze, ze tylko do 12 masz słonce bo rosliny odpoczną chociaż i wystarczy, ze bedziesz podlewać, jarzmianki Ci tez tam beda pasowac te co ja mam, odkopie Ci Ja bym tylko jeszcze cos do rozjasnienia tego kącika coś białego? Moze hortensje co ja formuje na pniu, chetnie Ci dam, tam z boku domu mam taką? U mnie ciut podlało ufff jak się ciesze
____________________
Liliowo i kolorowo:)
KasiaBawaria 19:23, 19 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
No boskie!! Chomik to twoj czy dzieci? Sliczna jest.
____________________
Zapraszam na kawe
Katkak 19:56, 19 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Aniu wątek zaznaczony i obejrzany od początku. Hosty i poprocie też uwielbiam. Fajnie zagospodarowujesz przestrzeń. Fajowe te czarne pomidorki. Czy mogłabym nieśmiało uśmiechnąć się o nasionka? dobrze, że jesteś.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
KasiaLangier 21:22, 19 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
anna_g napisał(a)
U mnie dzisiaj takie domowe dekoracje

Dekoracja śliczna, a chomik przesympatyczny, zakomponowany przez super projektanta, czyli nature
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
violaskom 09:25, 20 lip 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Zgadzam się z Kasią. Chomik super pasuje do tego prowansalskiego stylu.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Basilikum 09:28, 20 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Super deko
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
violaskom 09:37, 20 lip 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
anna_g napisał(a)
Kasia ja mam inny i mniejszy ogród od Twojego więc na takie panoszenie się przyrody to nie mam aż tyle miejsca choć żałuję bo ja też to lubię. I choć nie lubię na grządkach szczawika - to jak go widzę kwitnącego gdzieś pod murkiem - to dziada zostawię bo przecież też cudnie kwitnie. Mam miejsca na rabatach gdzie "hoduję" bluszczyk kurdybanek, bo go lubię same sieją się nam dziewanny i zawsze jakaś w ogrodzie jest. Więc może na mniejszą skalę - ale przyroda musi się panoszyć bo wtedy jest życie

Czy to lantana? Kupna czy wysiewałaś?
____________________
Viola Ogród kwiatowy
anna_g 00:27, 21 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
danuta_szwajcer napisał(a)
Ale piękne dekoracje, mam takie dwa stołeczki u nas się mówiło "ryczki" dobry pomysł A tawułki Ci dam, mam czerwone i jakoś nie przepadam za nimi no i fakt lubią wilgoć a przy tych upałach to dobrze, ze tylko do 12 masz słonce bo rosliny odpoczną chociaż i wystarczy, ze bedziesz podlewać, jarzmianki Ci tez tam beda pasowac te co ja mam, odkopie Ci Ja bym tylko jeszcze cos do rozjasnienia tego kącika coś białego? Moze hortensje co ja formuje na pniu, chetnie Ci dam, tam z boku domu mam taką? U mnie ciut podlało ufff jak się ciesze


Danuś Kochana, Ty najpierw do mnie zawitaj w końcu i zobacz jak to wygląda w rzeczywistości bo wiesz na fotkach to zawsze lepiej (jak to każdy tu powtarza
Jarzmianki chętnie przyjmę bo masz śliczne. A resztę to musimy obgadać osobiście Dziękuję Ci bardzo za propozycje.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 00:31, 21 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
KasiaBawaria napisał(a)
No boskie!! Chomik to twoj czy dzieci? Sliczna jest.


Kasiu, śmiejemy się z Synem że nasza Balbina większą uwagę przykuwa niż ogród - no ale futrzaki tak mają bo słodkie są.
Chomik jest Syna - on Balbinkę karmi, sprząta jej i "wyprowadza" - ja korzystam z okazji, że się mogę nią pocieszyć. Codziennie ją wypuszczamy z klatki na "spacery" po domu - oczywiście całkowicie kontrolowane bo to bardzo ruchliwe stworzonko, ale do ogarnięcia.
Moje "dzieci" to już stare konie są starszy ma 22 lata a młodszy 19 i wybiera sie na studia więc Balbina zostanie moim chomikiem
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies