Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Wiolka5_7 19:34, 20 lut 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20517
Asiu ,ale cudne te Twoje oczary ! piękne masz przedwiosnie u mnie sniegu po kolana,ale powoli znika i od jutra sloneczko, hurra !

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
MiluniaB 20:14, 20 lut 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Piękne oczary, piękna pogoda, piękne cebulowe

____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Gruszka_na_w... 20:45, 20 lut 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
galgAsia napisał(a)
W temacie biegówek mam zamiar porwać Cię za rok na Jakuszyce co najmniej na tydzień Damy czadu

Koszykowo się rozwijam, ale też poszerzam asortyment - torby No jakoś trzeba dotrwać do sezonu

Buziaki


Planujemy zamachnąć się na 50 km w biegu Piastów?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 20:48, 20 lut 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
O matulu, ale u Ciebie już wiosennie! Niesamowite przyspieszenie.
Ależ zwiewne te frędzelki na oczarach.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Roocika 23:03, 20 lut 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Wiosna Świetnie. Oczary boskie są
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Magara 23:52, 20 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6696
galgAsia napisał(a)
Dziś przycięłam w całości jedną rabatę pod murem - miskanty, rozplenice, stipy, werbena (pięknie przezimowała i odbija od korzenia zielonymi listkami )

O matko
Jednym odbija werbena, a innym przedłużająca się zima
U mnie jeszcze średnio 30cm warstwa śniegu zalega i szczerze mam dość koloru białego (choć mój mąż twierdzi, że biały to nie kolor )
Pocieszające jest to, że pierwszy raz dziś żurawie słyszałam
Asiula, super fajnie, że wiosennie już u Ciebie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
inka74 05:55, 21 lut 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasya napisał(a)
Ojej... powaznie juz tak ? , no zazdrość normalnie...
przyłączam się do tego uczucia. U mnie 15 cm śniegu normalnie i temp. Na minusie w nocy i częściowo w dzień
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
galgAsia 08:35, 22 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Wczorajszy dzień to już zupełnie wiosenny był
+14C w cieniu Normalnie szok. Zasuwałam w samej koszulce, bluza i kufajka poszły w kąt.

Po wczorajszym dniu mam zdecydowanie większość cięcia za sobą. Poszłam za przykładem Helen i opitoliłam również hakonki, bo już są młode kiełki. Wydepilowałam nóżki madame Jacqueline Hillier, mam nadzieję, że w tym roku pójdzie trochę w górę. Wszystkie hortensje, maiskanty, rozplenice obcięte. Drzewka też. Budleje też . Róże czekają na swój termin .

Oczary i ciemierniki miały wczoraj duże wzięcie. Przebudziły się pierwsze pszczoły i rozpaczliwie szukały pożytku. Przebiśniegi coraz większe, krokusy już pokazują kolorowe pąki. Ale jak spojrzałam na zdjęcia z ub. roku, to 19 lutego miałam już wszystkie cebulowe rozkwitnięte. Mróz i śnieg trochę to wszystko przystopowały.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 08:41, 22 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dziewczyny, odpowiem zbiorczo - przedwiośnie już jest Na wiosnę trzeba jeszcze trochę poczekać. Ziemia zmarznięta, ciumka woda pod nogami. Z donic wylewałam wodę, bo z wierzchu rozmarzło, a pod spodem lód.
Dobrze, że pojawiło się słońce i zostało na trochę , bo ja już tej brudnej ścierki na niebie znieść nie mogłam. No i braku księżyca...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 08:44, 22 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Planujemy zamachnąć się na 50 km w biegu Piastów?
Kochana, a kto nam zabroni?
Jak pierwszy raz pojechałam na Jakucję (tak mówią w Szklarskiej ), to samotnie robiłam trasy po 35 km, więc we dwójkę machniemy drugie tyle Ale Bieg Piastów odpada, za dużo ludzi... Zrobimy sobie Bieg Rzepichy
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies