Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Dominika11 13:47, 23 sty 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
wow jaki raport

co ile go wznawiasz ???
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
deszczowymaj 14:07, 23 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
galgAsia napisał(a)
Raport pogodowy

wschód słońca 07:55
zachód słońca 16:27
długość dnia 08:32

Dziś rano, jak szłam do pracy, ptaki tak śpiewały, jakby już wiosna była Ale cała reszta się przyczaiła i czeka... A my wariujemy z bezczynności


dzień coraz dłuższy ..nic tylko się cieszyć

u mnie ostatnio słonko dość często się pokazuje
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Dominika11 14:12, 23 sty 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
deszczowymaj napisał(a)


dzień coraz dłuższy ..nic tylko się cieszyć

u mnie ostatnio słonko dość często się pokazuje
to fakt, żeby tylko nic nas już mrozowego nie powitało
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
deszczowymaj 14:20, 23 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Dominika11 napisał(a)
to fakt, żeby tylko nic nas już mrozowego nie powitało


Takie drobne przymrozki nocne u mnie się zdarzają ..i to mnie cieszy troszkę przystopuje startujące rośliny.
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
galgAsia 14:39, 23 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
UlaB napisał(a)
Asia, czy to u Ciebie czytałam o wysiewach heliotropów czy u kogos innego? Chce je zaprosic na taras po raz pierwszy w życiu i w końcu nie wiem jak sie obejść z wysiewem - przetrzymac w lodówce nasiona czy nie? Jesli tak to jak długo? Wystarczy lodówka czy zamrażalnik? Same niewiadome

Ulcia , zamrażalnik nieee, wystarczy lodówka. Albo tak, jak robi Asia deszczowymaj - wysiej i wystaw na balkon na 3-4 tyg. One dosyć długo kiełkują i dorastają do kwitnienia, więc ja już wysiałam, po 2 tyg. w lodówce. Tak jak pisałam wcześniej, kiedyś wysiały mi się na balkonie, wzeszły, urosły i kwitły bez żadnej z mojej strony zachęty - oprócz podlewania
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 14:42, 23 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dominika11 napisał(a)
wow jaki raport

co ile go wznawiasz ???

A tak co kilka dni Żeby sobie i paru innym osobom humor poprawić - że już dzień dłuższy, że jeszcze dwa tygodnie i słońce będzie świecić do 17 - to już można po pracy wyskoczyć do ogrodu!!!
Taka się nam nowa świecka tradycja zrobiła
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Dominika11 14:48, 23 sty 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
deszczowymaj napisał(a)


Takie drobne przymrozki nocne u mnie się zdarzają ..i to mnie cieszy troszkę przystopuje startujące rośliny.
u mnie w nocy tez lekki mrozik
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 14:49, 23 sty 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
galgAsia napisał(a)

A tak co kilka dni Żeby sobie i paru innym osobom humor poprawić - że już dzień dłuższy, że jeszcze dwa tygodnie i słońce będzie świecić do 17 - to już można po pracy wyskoczyć do ogrodu!!!
Taka się nam nowa świecka tradycja zrobiła
to dobrze wiedzieć
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
UlaB 14:51, 23 sty 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
galgAsia napisał(a)

Ulcia , zamrażalnik nieee, wystarczy lodówka. Albo tak, jak robi Asia deszczowymaj - wysiej i wystaw na balkon na 3-4 tyg. One dosyć długo kiełkują i dorastają do kwitnienia, więc ja już wysiałam, po 2 tyg. w lodówce. Tak jak pisałam wcześniej, kiedyś wysiały mi się na balkonie, wzeszły, urosły i kwitły bez żadnej z mojej strony zachęty - oprócz podlewania


Podoba mi sie patent z wystawieniem doniczki po wysiewie. Spróbuje tak, na nocki w prognozach widze co najwyżej -4 (na marzec -7 ), ale w donicy przy ścianie budynku bedzie na pewno spoko.
Jeszcze nie mam nasion, ale dzisiaj przyszlo powiadomienie, że przesyłka nadana, wiec w weekend mogę ogarnąc temat. 2 lata temu zarzekałam sie, że odpuszczam sobie juz na zawsze jakiekolwiek wysiewy, a z kielkami nazbierałam na stówke Nie mając warzywnika... I straszno i smieszno
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Dominika11 14:55, 23 sty 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
UlaB napisał(a)
2 lata temu zarzekałam sie, że odpuszczam sobie juz na zawsze jakiekolwiek wysiewy
ha mówiłam to samo i co i bede wysiewac - słaba mam ta swoją silna wolę - ale jak mi znowu koty zniszczą to bedzie ostatni raz
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies