Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

jolanka 18:02, 24 sty 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
No gdzie te kobiety, które proszą o brylanty albo perfumy
Przypomniał mi się taki plakat: kobiety na traktorach

A tak w ogóle, to kupiłam świetną motyczkę, taką dwustronną, to się chyba nazywa „holenderska”, tez F., cudo
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
antracyt 18:35, 24 sty 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
Ja na urodziny dostałam przyczepkę obornika Radość była ogromna, tylko znajomi jak im o tym opowiadałam dziwne miny mieli
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
sylwik69 18:57, 24 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Ja też lubię takie prezenty
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
antracyt 18:59, 24 sty 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
Przypomniało mi się jeszcze, że na zeszłoroczny Dzień Kobiet leciutką taczkę dostałam, żeby sobie obornik po rabatach rozwozić
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
deszczowymaj 19:19, 24 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Ja pod choinkę dostałam przepiękny błyszczący sekator fiskarsa ostry jak brzytwa
na urodziny.. wybierałam sobie drzewko i jeżówki
a na Dzień kobiet.. fantastyczny leciutki taczko/wózek
Walentynki ..donice ceramiczne

kocham takie prezenty

____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 19:20, 24 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
antracyt napisał(a)
Ja na urodziny dostałam przyczepkę obornika Radość była ogromna, tylko znajomi jak im o tym opowiadałam dziwne miny mieli


____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Margerytka40 19:25, 24 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ja w tym roku latem będę okrągłe urodzinki obchodzić i obmyślam już sobie prezent. I już nawet wiem co chcę, tanio skóry nie sprzedam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 19:36, 24 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22004
galgAsia napisał(a)

O, ja jeszcze kiedyś dostałam saperkę To było baaardzo dawno, jak jeszcze u nas padał śnieg...
A mojemu Tacie kupiliśmy odśnieżarkę. I od tego czasu już nie pada śnieg... Ani razu jej nie użył
Czyś już wróciła między żywych, Hanuś kochana?


A to peszek z tą odśnieżarką.

Rzęzimy okrutnie, ale płuca jeszcze trzymają się wnętrza.Mam nadzieję, że ten nowy koronawirus już nam daruje.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 19:36, 24 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22004
Margerytka40 napisał(a)
Ja w tym roku latem będę okrągłe urodzinki obchodzić i obmyślam już sobie prezent. I już nawet wiem co chcę, tanio skóry nie sprzedam


Altanka?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 19:42, 24 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Altanka?


Yhmmm
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies