Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 13:55, 24 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
UlaB napisał(a)
Mam nasiona, kupiłam przed pracą ziemię do wysiewów bo okazalo sie, ze mi wyszła - jutro sieje heliotropy - mam nadziejem, ze z sukcesem

No to działaj, za sukces trzymam kciuki . Jestem pewna, że się uda
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
April 14:12, 24 sty 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
Uff, udało się kupić ziemię do siewu No i ponorałam w nasionkach i kupiłam rudbekię Cherry Brandy. No normalnie ci pozazdrościłam. Do tego onętki pełne, białe. No i niezbyt mnie to tanio wyszło bo eMuś upatrzył sobie siekierkę do łupania, fiskarsika... niby na urodziny. Po co ja go ciągnęłam do tego sklepu, kurka wodna. No dobra, niech ma... prezent mam z głowy
____________________
April April podbija las Mazowsze
Pszczelarnia 15:15, 24 sty 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
GalGasiu, piszesz, że gleba u Ciebie napita?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
deszczowymaj 16:27, 24 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
galgAsia napisał(a)

W propagatorze pojawiły się "krętki blade" - kiełkuje jeżówka blada.


Poka

a ja dzisiaj nie wytrzymałam ( zachowałam się jak nasza Ania w gorącej wodzie kąpana ) i sobie jedną doniczusie z Sadźcem do domu wzięłam to jest chore
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
galgAsia 17:06, 24 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
April napisał(a)
Uff, udało się kupić ziemię do siewu No i ponorałam w nasionkach i kupiłam rudbekię Cherry Brandy. No normalnie ci pozazdrościłam. Do tego onętki pełne, białe. No i niezbyt mnie to tanio wyszło bo eMuś upatrzył sobie siekierkę do łupania, fiskarsika... niby na urodziny. Po co ja go ciągnęłam do tego sklepu, kurka wodna. No dobra, niech ma... prezent mam z głowy

Nieee no, dobra siekierka nie jest zła, zwłaszcza fiskarsika . Ja sama kilka lat temu kazałam sobie kupić tę taką najmniejszą, też na urodziny... albo na Walentynki... A mojemu na któreś Walentynki kupiłam kilof
Noży i siekier nie wspomnę, pełno tego mamy i kochamy
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 17:16, 24 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
galgAsia napisał(a)

Nieee no, dobra siekierka nie jest zła, zwłaszcza fiskarsika . Ja sama kilka lat temu kazałam sobie kupić tę taką najmniejszą, też na urodziny... albo na Walentynki... A mojemu na któreś Walentynki kupiłam kilof
Noży i siekier nie wspomnę, pełno tego mamy i kochamy


O to, to! Idealne prezenty dla członków stada.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 17:41, 24 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Pszczelarnia napisał(a)
GalGasiu, piszesz, że gleba u Ciebie napita?

Napita, napita Często ostatnio padał deszcz - cały następny tydzień ma być deszczowy - i ziemia cud - miód - orzeszek. A tak w ogóle to chyba dokupię jeszcze dwie beczki na deszczówkę...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:43, 24 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
deszczowymaj napisał(a)


Poka

a ja dzisiaj nie wytrzymałam ( zachowałam się jak nasza Ania w gorącej wodzie kąpana ) i sobie jedną doniczusie z Sadźcem do domu wzięłam to jest chore

Asiul, musisz brać zimne prysznice
Pokażę wieczorem, jak już wrócę do domu. Ale krętek to krętek, cech charakterystycznych na razie nie widać
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:47, 24 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


O to, to! Idealne prezenty dla członków stada.

O, ja jeszcze kiedyś dostałam saperkę To było baaardzo dawno, jak jeszcze u nas padał śnieg...
A mojemu Tacie kupiliśmy odśnieżarkę. I od tego czasu już nie pada śnieg... Ani razu jej nie użył
Czyś już wróciła między żywych, Hanuś kochana?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Dorii 17:55, 24 sty 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Po choinkę w tym roku dostałam szlifierkę
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies