Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Dorii 16:57, 26 sty 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Czyli mus nabyć
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
galgAsia 18:15, 26 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dzisiejsza pogoda nie była wiosenna, co to - to nie. Mgławo - mżawa, wiatr, temperatura w okolicach zera... Brrr, ohyda. Wyjście z kijkami było przykrym obowiązkiem, a nie przyjemnością

Zainspirowałam się Waszymi opowieściami prezentowymi, wzięłam pod rozwagę fakt, iż za dwa m-ce będzie bardzo okrągła okazja do prezentów ... Znalazłam sobie rzeźbę wiatrową... Hmmm, dla mnie mistrzostwo świata . A ponieważ wiatru u mnie w ogrodzie nie brakuje, to może być dobry pomysł. Widziałam u Zany dwie rzeźby, baaardzo fajne. Ale teraz trzeba będzie wytrzymać z nierozpakowanym prezentem 2 m-ce, a nie 10 dni, jak z zegarem...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Zana 19:45, 26 sty 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ależ my wszystkie jesteśmy wariatki z tymi prezentami ogrodowymi typu widły, taczki, kompost, obornik itp. Poczytałam, uśmiałam się

Asia nie możesz czekać dwa miesiące! To nieludzki masochizm jest i zagrożenie jakąś depresją.
Cieszę się, że zainspirowałam.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Ania111 20:20, 26 sty 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
galgAsia napisał(a)

Oj tam, oj tam, nie ma wśród Ogrodowiczan ludzi normalnych, to przecież wie każdy


Asiu

Złota sentencja

Ogrodnik ogrodnika zawsze zrozumie hihihih
____________________
Ania Spelnione marzenie
BasiaLT 20:50, 26 sty 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
W temacie prezentów to moje koleżanki tez były zdziwione że zamiast w Aparcie to "zmarnowałam" kasę na biżuterię ale ogrodową kupiłam sobie jeżówki z kortenu.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Helen 20:55, 26 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
BasiaLT napisał(a)
W temacie prezentów to moje koleżanki tez były zdziwione że zamiast w Aparcie to "zmarnowałam" kasę na biżuterię ale ogrodową kupiłam sobie jeżówki z kortenu.

Oj, piękne są
____________________
Helen - Hortensjowo
galgAsia 11:39, 27 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Zana napisał(a)
Ależ my wszystkie jesteśmy wariatki z tymi prezentami ogrodowymi typu widły, taczki, kompost, obornik itp. Poczytałam, uśmiałam się

Asia nie możesz czekać dwa miesiące! To nieludzki masochizm jest i zagrożenie jakąś depresją.
Cieszę się, że zainspirowałam.

Wiesz, ale po rozpakowaniu jest problem, gdzie to wszystko trzymać... Rozpakować prezent i co? do piwnicy? No żartuję sobie , ale pora taka mało wyględna na zakupy ogrodowe...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 11:40, 27 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ania111 napisał(a)


Asiu

Złota sentencja

Ogrodnik ogrodnika zawsze zrozumie hihihih

Dlatego nam tu tak dobrze wśród wariatów
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 11:57, 27 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
BasiaLT napisał(a)
W temacie prezentów to moje koleżanki tez były zdziwione że zamiast w Aparcie to "zmarnowałam" kasę na biżuterię ale ogrodową kupiłam sobie jeżówki z kortenu.

Oj, jeżówki z kortenu miodzio , nie dziwię się, że je sobie kupiłaś

Helen napisał(a)

Oj, piękne są

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 12:07, 27 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Wiatraczek można odpalić na balkonie.
Piękne są te wiatrowe rzeźby.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies