Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Wiolka5_7 18:37, 29 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
No niestety dziś część kraju miała niefajną pogodę....u mnie ma być taka pogoda jutro...
Ale za to masz cieplej ,bo rośliny takie przyśpieszone
Będzie i u Ciebie piękna pogoda
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Gruszka_na_w... 18:43, 29 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Krokusy chyba nie będą miały szansy zabłysnąć. Z braku słońca pąki wciąż stulone.

Dobijają mnie te wiatry.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
deszczowymaj 18:54, 29 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Ach ta pogoda ..u mnie też zimno, szaro buro i deszczowo , ale jutro ma być (chyba) względnie ciepło i bez deszczu może uda się wyskoczyć do ogródeczka ogrodusińka
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Magleska 19:20, 29 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
Asia

ja dziś niestety nic nie działałam ogródkowo
po powrocie z pracy 2 wiaderka kamyczków wybrałam i deszcz mnie wygonił

dojrzałam prześliczną donicę na parapecie -taka z kiściem winogronu -cudna
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
galgAsia 19:59, 29 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Wiolka5_7 napisał(a)
No niestety dziś część kraju miała niefajną pogodę....u mnie ma być taka pogoda jutro...
Ale za to masz cieplej ,bo rośliny takie przyśpieszone
Będzie i u Ciebie piękna pogoda
Nadal wieje i znów pada No typowa pogoda na przedwiośniu, co zrobić... Ale za słońcem baaardzo tęsknię
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 20:01, 29 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Krokusy chyba nie będą miały szansy zabłysnąć. Z braku słońca pąki wciąż stulone.

Dobijają mnie te wiatry.
Chyba nie, niestety. Część już przekwita, nie rozwinąwszy się w pełni. Szkoda...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 20:23, 29 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
deszczowymaj napisał(a)
Ach ta pogoda ..u mnie też zimno, szaro buro i deszczowo , ale jutro ma być (chyba) względnie ciepło i bez deszczu może uda się wyskoczyć do ogródeczka ogrodusińka
Teoretycznie jutro u mnie też ma padać, ale może nie cały czas... Może się uda...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 20:29, 29 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magleska napisał(a)
Asia

ja dziś niestety nic nie działałam ogródkowo
po powrocie z pracy 2 wiaderka kamyczków wybrałam i deszcz mnie wygonił

dojrzałam prześliczną donicę na parapecie -taka z kiściem winogronu -cudna
Madzia, 2 wiaderka dziś, 2 za 2 dni... i powolutku, powolusieńku wyzbierasz wszystkie

Ta donica jest z gałązką oliwki. Kilka lat temu mieli w obi. Nie były tanie, niestety. Zaplanowałam sobie, że stopniowo będę sobie kupowała, po kilka w sezonie... Strasznie mi się podobały, były w różnych kształtach i wielkościach. No... w następnym sezonie już ich nie było... i w następnych też nie... Jestem niepocieszona.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Wiolka5_7 20:55, 29 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
galgAsia napisał(a)
Nadal wieje i znów pada No typowa pogoda na przedwiośniu, co zrobić... Ale za słońcem baaardzo tęsknię


U mnie dziś w nocy podają deszcz ,potem cały tydzień,więc nie jesteś sama...
Też będę tęsknić za słońcem
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
galgAsia 21:41, 29 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Najgorsze, że mam już wszystkie beczki pełne wody Normalnie nie przygotowałam się
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies