Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 16:20, 09 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magara napisał(a)
TARcia, policz do dziesięciu, a potem myśl intensywnie o zaletach Małżonka, wszak ma jakieś
P.S. ja na hakone jeszcze liczę... nadzieja umiera ostatnia
I słusznie
Contre spem, spero

AnnaCh napisał(a)
Dziewczyny, oglądałam bardzo intensywnie moje hakone i tzry sztuki na 11 kępek jakieś znaki życia dają, trzeba się bardzo dokładnie przyjglądać i takie czerwonawe kiełki z ziemi wyłażą.
Dokładnie tak, czerwone kiełki
One jeszcze wyjdą, naprawdę

Wani napisał(a)
Piękne zdjęcia Asiu, u mnie ogród w podobnej fazie tylko wiadomo że więcej pustych rabat niż roślin
Czy wiąz JH to Jacqueline Hillier ? Wygooglałam sobie i ciekawy jest, widzę że w różnych formach można prowadzić. Pokażesz swojego w całości?
Tak, to ten właśnie Mój to jeszcze knypek mały, w ub. roku posadzony, bez liści to go wcale nie widać, bo cienkie te gałązki jeszcze. Wejdź do Hani - Gruszki, tam jest wzorzec z Sevres pięknego wiąza, podkrzesywanego teraz na parasola
A jak będzie mojego już widać, to na pewno wstawię zdjęcie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 16:29, 09 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kawa napisał(a)
moje dalie siedza na zewnętrznym ale jeszcze nie puściły zielonego
mam nadzieję że przeżyją
Moje w domu, posadziłam w ostatnią niedzielę. Na zewnątrz jeszcze za zimno, one są bardzo wrażliwe

TAR napisał(a)
Pod niektórymi drzewkami gdzie dosc sucho jest mam podobnie poobsadzane ale nie cebulki tylko zawciagi lub gozdziki skalne
Tutaj rosną pod niskimi lipami i faktycznie, fajnie wyglądają
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 16:32, 09 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ania111 napisał(a)



Asiu

Każdy powojnik tak się przycina?


deszczowymaj napisał(a)


Jakom że ja też Asia pozwolę sobie odpowiedzieć ..ten sposób jest uniwersalnym i najbezpieczniejszym, gdy nie mamy pewności jaki powojnik posiadamy ,tniemy go właśnie w taki sposób i wtedy mamy pewność ,że ładnie się zagęści a jednocześnie nie stracimy kwitnienia .Tak możemy ciąć wszystkie powojniki.
No i tajemnica się wyjaśniła Asiul, dzięki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Pszczelarnia 16:35, 09 kwi 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
galgAsia napisał(a)
I słusznie
Contre spem, spero

Dokładnie tak, czerwone kiełki
One jeszcze wyjdą, naprawdę

Tak, to ten właśnie Mój to jeszcze knypek mały, w ub. roku posadzony, bez liści to go wcale nie widać, bo cienkie te gałązki jeszcze. Wejdź do Hani - Gruszki, tam jest wzorzec z Sevres pięknego wiąza, podkrzesywanego teraz na parasola
A jak będzie mojego już widać, to na pewno wstawię zdjęcie


Contra ...


Ano tak. I one jeszcze mogą poczekać, choć na razie upał.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
galgAsia 18:02, 09 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
deszczowymaj napisał(a)
Asiulku ta Twoja wiosna serio jakaś bardziej rozpędzona
Hosty już takie wielkie ..żylistka widziałam ,też jakiś taki bardziejszy niż mój

Asik napisz proszę..gdzie /w jakim miejscu masz posadzone swoje śliczne jabłoneczki ? Myślę nad moją Royalty ma być szczepiona przy ziemi ..czyli taka trochę kolumnowa (przyślą mi dopiero po świętach ehhh) chciałam ją dać w rabatę wśród bylin ..jak myślisz ?
Asiul, ja mam obie jabłonki w rabacie Poszukałam parę zdjęć z 2019, ale one mało som i cienkie , trochę słabo widać.

Tutaj jest sama Royalty, podsadzona powojnikiem.


Tutaj od drugiej strony - pierwsza Ola


____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 18:03, 09 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Pszczelarnia napisał(a)


Contra ...


Ano tak. I one jeszcze mogą poczekać, choć na razie upał.
Upss, literówka...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
deszczowymaj 19:19, 09 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
galgAsia napisał(a)
Asiul, ja mam obie jabłonki w rabacie Poszukałam parę zdjęć z 2019, ale one mało som i cienkie , trochę słabo widać.

Tutaj jest sama Royalty, podsadzona powojnikiem.


O Tak dziękuję Asiulku

czyli dobrze mi świtało ,że to właśnie u Ciebie widziałam taką miejscówkę dla niej bardzo mi się podoba takie połączenie
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
galgAsia 20:27, 09 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
deszczowymaj napisał(a)


O Tak dziękuję Asiulku

czyli dobrze mi świtało ,że to właśnie u Ciebie widziałam taką miejscówkę dla niej bardzo mi się podoba takie połączenie
No to już, sadzisz
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Magleska 20:43, 09 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Asia
gwarno tu u Ciebie
śliczne fotki obejrzałam ,rady co do cięcia powojników zapisałam i lecę dalej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magara 23:37, 09 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6823
galgAsia napisał(a)
Uf - uf, ja dziś na froncie robót domowych, to na nic nie mam czasu Równocześnie chleb, pasztet, pranie, nieudana próba zakupów , balkon, drugie pranie... Pogoda boska byłaby , gdyby było odrobinę chłodniej, w słońcu się nie da. Po raz pierwszy w sezonie otworzyłam parasol

Asia, mój Mąż, zwany przez rodzinę i znajomych Sułtanem Pasztetu , ów pasztet robi z wyprzedzeniem przedświątecznym i mrozi i Ten Pasztet nic a nic w smaku nie traci jak się go później odmraża, a oszczędność czasowa przed Świętami wielka można wtedy np. grabić albo wertykulator odpalić
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies