Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

TAR 10:26, 09 kwi 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7616
Aska, jaja se robisz, moje hakony zdechly na amen, suchelce jedynie. Focham z zazdrosci.

Jolanko masz racje i tego sie bedziemy trzymac, u nas dopiero sie zacznie



Magara, mam podobnej wielkosci jarzmianki. I juz wiem czemu tylko czesc wyszla, moj nawiedzony maz znowu robi pogrom na rabatach, zabral sie za odchwaszczanie mimo, ze ma calkowity zakaz a juz szczegolnie wiosna kiedy rusza wszystko. Jarzmianki mi prawdopodobnie wywalil, pokrzywe ktora hodowalam na nawoz tez anihilowal. Oj byla wczoraj karczemna awantura. Ale jest niereformowalny. Co roku w tym temacie mam kilka awantur. Najgorsze, ze teraz siedzi w domu i nie mam kontroli. Tylko co chwila widze polamane galazki, wczoraj 2 w Eskimo. I co zrobic z takim dziadorem????
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magara 11:24, 09 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6814
TARcia, policz do dziesięciu, a potem myśl intensywnie o zaletach Małżonka, wszak ma jakieś
P.S. ja na hakone jeszcze liczę... nadzieja umiera ostatnia
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
AnnaCh 11:28, 09 kwi 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dziewczyny, oglądałam bardzo intensywnie moje hakone i tzry sztuki na 11 kępek jakieś znaki życia dają, trzeba się bardzo dokładnie przyjglądać i takie czerwonawe kiełki z ziemi wyłażą.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Wani 11:36, 09 kwi 2020


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
Piękne zdjęcia Asiu, u mnie ogród w podobnej fazie tylko wiadomo że więcej pustych rabat niż roślin
Czy wiąz JH to Jacqueline Hillier ? Wygooglałam sobie i ciekawy jest, widzę że w różnych formach można prowadzić. Pokażesz swojego w całości?
____________________
Ania Pod bosymi stopami
Magara 12:55, 09 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6814
AnnaCh napisał(a)
Dziewczyny, oglądałam bardzo intensywnie moje hakone i tzry sztuki na 11 kępek jakieś znaki życia dają, trzeba się bardzo dokładnie przyjglądać i takie czerwonawe kiełki z ziemi wyłażą.

Ania, dzięki poszłam patrzeć i faktycznie czerwonawe kiełki się pojawiają gdybyś nie napisała to bym się zastanawiała co to, bo niektóre dobrych kilka centymetrów od suchelców wyłażą
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
galgAsia 14:34, 09 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Uf - uf, ja dziś na froncie robót domowych, to na nic nie mam czasu Równocześnie chleb, pasztet, pranie, nieudana próba zakupów , balkon, drugie pranie... Pogoda boska byłaby , gdyby było odrobinę chłodniej, w słońcu się nie da. Po raz pierwszy w sezonie otworzyłam parasol
Jeśli idzie o uprawy domowe, to dalie lecą do przodu jak na wyścigach

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kawa 14:36, 09 kwi 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
moje dalie siedza na zewnętrznym ale jeszcze nie puściły zielonego
mam nadzieję że przeżyją
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
galgAsia 14:39, 09 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Nieudane zakupy zaowocowały kolejną porcją zdjęć świata zewnętrznego




Sprawdziłam - bzy wcale nie są w tym roku bardziej wyrywne.
Zdjęcie z 07.04.2019

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 14:42, 09 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Tulipanki - ktoś wpadł na genialny pomysł, by obsadzić nimi drzewa

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 14:43, 09 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
I takietamy

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies