Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Magara 12:57, 08 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6793
Hmmm, u mnie bluszcz nie rośnie a Wy mi róże sadzić nakazujecie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Kawa 13:01, 08 cze 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Asia no paskudny ten pająk ale tez jakoś musi sobie radzić i chyba taka jego natura
aczkolwiek nie cierpię!


zdjecie ekstra ci wyszło
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
galgAsia 13:38, 08 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
deszczowymaj napisał(a)


oj straszne to ..wiem wiem taka natura ..ale kwiatek piękny
Kwiatek bodziszek piękny bardzo A natura... to natura, tak ma być...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 13:39, 08 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magara napisał(a)
Hmmm, u mnie bluszcz nie rośnie a Wy mi róże sadzić nakazujecie
Spoko, spoko, niczego nie nakazujemy (jeszcze! ).
My Cię na razie subtelnie podpuszczamy
A bluszczu podlej i podsyp popiołem, może pomoże
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 13:46, 08 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kawa napisał(a)
Asia no paskudny ten pająk ale tez jakoś musi sobie radzić i chyba taka jego natura
aczkolwiek nie cierpię!


zdjecie ekstra ci wyszło
Bo najlepsze zdjęcia to lubią wychodzić przypadkiem
Ja kiedyś też nie znosiłam pająków, dostawałam dreszczy z obrzydzenia . Przeszło mi, jak się wkręciłam w ogród, teraz je obserwuję z ciekawością
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Anda 14:31, 08 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33594
Sliczne róże i inne kwitnące Murek i płotek mają super kolor.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Makusia 14:37, 08 cze 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Dzień dobry Asiu,
działasz widzę pełną parą. Z pismem obrazkowym byłam na bieżąco, ze słowem pisanym już trochę gorzej.
Śliczny powojnik!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
anabuko1 16:46, 08 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
galgAsia napisał(a)
Zainspirowana zdjęciem Kawy, poszperałam w swoich archiwach (jak to dumnie brzmi ) i coś Wam pokażę.



Pająk kwietnik Misumena vatia - drapieżca czający się wśród kwiatów. Zabija owady przylatujące do pyłku - pszczoły, trzmiele, motyle.
Zdjęcie zrobiłam zupełnie nieświadomie, dopiero w domu je powiększyłam - a tam taki dramat się rozgrywa...

Ale ładne ujęcie.
I bodziszek piękny
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gosiek33 18:10, 08 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
galgAsia napisał(a)
Zainspirowana zdjęciem Kawy, poszperałam w swoich archiwach (jak to dumnie brzmi ) i coś Wam pokażę.



Pająk kwietnik Misumena vatia - drapieżca czający się wśród kwiatów. Zabija owady przylatujące do pyłku - pszczoły, trzmiele, motyle.
Zdjęcie zrobiłam zupełnie nieświadomie, dopiero w domu je powiększyłam - a tam taki dramat się rozgrywa...



taką samą akcję sfotografowałam, i dopiero wtedy doczytałam jaki drapieżnik z tego niewinnego białego pajączka - pszczół szkoda
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 18:12, 08 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Po kilku latach wzięłam się za bluszcz, zamiast po siatce łazić (podpinany był, a jakże) rozlazł się po ziemi, zadręczył pas pęcherznic i innych krzewów. Naszarpałam się by go jakoś rozsądnie okiełznać
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies