Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Johanka77 22:17, 04 lip 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Dawno mnie tu nie było, ale nadal cudnie!
I ten Mikołajek z czosnkami…
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Magara 23:00, 04 lip 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6547
galgAsia napisał(a)
Tak, to jest czyściec Humelo i faktycznie, rośnie jak chwast , nic z nim nie trzeba robić
A różyczka to Pastella, bardziej kremowa niż biała, zależy od światła.Ale jakby co , to uprzedzam, że się osypuje. Mnie to nie przeszkadza

Różyczka zapisana, papier wszystko przyjmie O moim chwaście zapomniałam, nie dotarłam tam dzisiaj, zaraz sobie karteczkę na jutro dopnę
Asia, z deszczem jak?
U mnie właśnie pada choć nie powinno
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Aurelllia 23:37, 04 lip 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Bylinówki w pełnym kwieciu - cudnie Poduchy mi się bardzo podobają, a jak wygodnie się teraz musi siedzieć i podziwiać ogród
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
galgAsia 16:08, 05 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Mój klon ussuryjski chyba jednak nie ma pryszcza, tylko coś poważniejszego. Podlałam go wczoraj preparatem proplant 722 sl. Czy pomoże? Zaczynam się martwić, to moje ulubione drzewko...

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 16:11, 05 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasya napisał(a)


No ładny ten liliowiec
Ja je lubie, mimo wszystko dość długo kwitna
Kupuje tylko te niskie bo są sztywniejsze i się nie pokładają

Juka jednak ładna jest, chociaż nie lubie jej liści
Tak jak irysów i mieczykow
Ja mam irysy syberyjskie, mają fajne liści, które wyglądają trochę jak trawa. A juki liście są nieprzyjemne, zawsze się obawiam, że sobie potnę łapy
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 16:12, 05 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Helen napisał(a)

Robię tak samo i cały czas kwitnie. Bzyczków było dzisiaj tak dużo, ze aż buczało
To jest fajne, jak cała roślinka aż "chodzi" od owadów Ja mam wtedy poczucie, że robię coś fajnego
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 16:15, 05 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Johanka77 napisał(a)
Dawno mnie tu nie było, ale nadal cudnie!
I ten Mikołajek z czosnkami…
Nooo dawno Cię nie było, ale w tym tempie wszystkiego to i tak fajnie, że zajrzałaś
Normalnie nie rozumiem, dlaczego ja tego mikołajka nie wysadziłam wcześniej na rabaty, tylko trzymałam gdzieś skitranego w przechowalniku... Zaraz gdzieś wysadzę resztę zapasów - są super
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 16:18, 05 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magara napisał(a)

Różyczka zapisana, papier wszystko przyjmie O moim chwaście zapomniałam, nie dotarłam tam dzisiaj, zaraz sobie karteczkę na jutro dopnę
Asia, z deszczem jak?
U mnie właśnie pada choć nie powinno
Nic nie pada. Duchota, gorąc, wiatr urywający łepetynę... Ciężkie, czarne chmury nad głową - i zero deszczu. Wczoraj wieczorem spędziłam 2 godziny na podlewaniu, dziś też będę lała, bo wszystko albo omdlewa, albo zasycha...
Mam na oku zbiornik 5 tys. litrów. Chyba kupię i będę zbierała wodę jesienią i zimą na lato, bo jest masakra.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
sylwik69 16:25, 05 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
galgAsia napisał(a)
Nic nie pada. Duchota, gorąc, wiatr urywający łepetynę... Ciężkie, czarne chmury nad głową - i zero deszczu. Wczoraj wieczorem spędziłam 2 godziny na podlewaniu, dziś też będę lała, bo wszystko albo omdlewa, albo zasycha...
Mam na oku zbiornik 5 tys. litrów. Chyba kupię i będę zbierała wodę jesienią i zimą na lato, bo jest masakra.

Potwierdzam
Mimo braku deszczu i tak masz piękne rośliny
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Gosiek33 16:30, 05 lip 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Kciuki za ozdrowienie klona trzymam. Nie wiem czy nie trzeba będzie powtórzyć zapodanie tego preparatu?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies