Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Magara 15:50, 03 lip 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6624
galgAsia napisał(a)
W nocy padało, ale tak stopniu umiarkowanym. Ulewy nie było. To ta chmura, która teraz jest nad Tobą
Na miliona jeszcze trzeba poczekać

No ta to my interesu nie zrobimy
Chmura wisi, od rana, znika i wraca, do bani, bo ani wody z nieba, ani roboty
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
SylwiaBe 16:39, 03 lip 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
A ja muszę coś od Ciebie zgapić, tylko co? Za dużo tego
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
Gruszka_na_w... 20:49, 03 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Kawał roboty odhaczyłaś.
Poduchy na fotele są fajne. Nic nie szkodzi, że ciut mniejsze niż siedzisko. Ważne, że pod pupina i pleckami miękko.
Z cytatu Makusi się uśmiałam.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Nowa12 20:56, 03 lip 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Asiu, czytałam, że coś podkrzesałaś . Można teraz to robić bo gdzieś czytałam żeby wczesną wiosną?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Ania111 21:07, 03 lip 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
galgAsia napisał(a)
W ogrodzie zmiana warty - kwitną pysznogłówki, czyściec humelo, czosnki główkowate. Zaczyna się niebieszczyć mikołajek. Mam jeszcze kilka sadzonek, muszę je gdzieś upchnąć. Coraz bardziej mi się podoba. Poluję jeszcze na mikołajka alpejskiego, ma trochę bardziej ozdobne kwiatostany.




ostatnia fotka , zabójcza ,
dosłownie boska
____________________
Ania Spelnione marzenie
galgAsia 23:05, 03 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dobranoc

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 23:47, 03 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Kusił?
Patrzyłam na niego i już myślałam o zdjęciach z pełni.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 23:49, 03 lip 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6624
galgAsia napisał(a)



Asia, co to? to ten czyściec??? podobne coś znalazłam, myślałam, że chwast jutro obejrzę dokładnie, jak nie chwast to go dam do jakiejś pysznogłówki, ładnie im razem


A to zdjęcie to jest petarda... Gapiłam się ostatnio na białe różyczki, ale zachowałam zdrowy rozsądek - po dokładnym obejrzeniu tego zdjęcia - uleciał
Co to za róża???
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
inka74 07:53, 04 lip 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Kocimiętkę Purple Haze przycinasz tak na bardzo krótko? Właśnie koło niej chodzę i zastanawiam się co zrobić. Walkers też przycięłam. Ogólnie ostatnio chodzę i tnę. A to róże a to buksy. 3 worki ścinek z ostatniego tygodnia już zebrane.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
galgAsia 08:00, 04 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magara napisał(a)

No ta to my interesu nie zrobimy
Chmura wisi, od rana, znika i wraca, do bani, bo ani wody z nieba, ani roboty
No więc takie podchody z chmurami to u mnie na porządku dziennym. U mnie jeszcze dodatkowo duchota, gorąco, ból głowy... Trudno, jakoś przeżyjemy
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies