Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Kasya 06:15, 03 sie 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41802
galgAsia napisał(a)
Wynalazłam taki wynalazek i chyba wykorzystam takie płytki do ogarnięcia powierzchni w okolicy pergoli


Jakie wymiary maja te płytki ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
galgAsia 06:33, 03 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
antracyt napisał(a)
Na zdjęciach w ogóle nie widać niedoborów wody
Chociaż tyle dobrego Ale widzę np. po sile wzrostu roślin - są mniejsze, niż zazwyczaj, mają mniej wigoru, są takie... byle jakie...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 06:36, 03 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Wiolka5_7 napisał(a)
Piękne fotki
Jeżówki cudne

U mnie też sucho i gorąco czekam na deszcz a póki co codziennie coś podlewam ... tzn. pijoki dostają wodę czyli rodki, hortki, magnolia ,nowy trawnik i ostatnie tetrisy a reszta musi sobie radzić ... eh
Wiola, dzięki
Ja leję po całości, bo rośliny były oklapłe, słabo kwitły, albo wcale... Eh, ciężki rok, dla roślin i dla nas...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 06:42, 03 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
tulucy napisał(a)
Na radarach u Ciebie dostawa wody.... Mam nadzieję, że faktycznie pokazują prawdę...
Niestety, Lucy, niestety nie... W dzień 3 razy pokropiło po 5 minut, z zegarkiem w ręku. Nawet nie miałam szansy porządnie zmoknąć Standardowo - ciemne chmury, ciężkie powietrze, upał nie do zniesienia. Teoretycznie - wszelkie dane do porządnej burzy albo chociaż niezłej ulewy...
W nocy padało - 2-3 godziny, nie mogłam spać całą noc, to monitorowałam... I już więcej nie będzie, chmury odeszły, następnych nie ma. Chętnie porozmawiałabym z jakimś meteorologiem, dlaczego tak jest...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 06:45, 03 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Helen napisał(a)
U nas w nocy solidnie popadało, ciekawe na jak długo wystarczy...
Ale Zuza ma rację, na zdjęciach u Ciebie nie widać niedoborów wody
Miałam nadzieję na całonocny deszcz, ale nie wyszło. Dziś / jutro ma być trochę chłodniej, woda może będzie dłużej w ziemi.
Dziewczyny, ja po prostu niedoborów nie focę
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 06:48, 03 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasya napisał(a)

Jakie wymiary maja te płytki ?
30x30
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gosiek33 07:34, 03 sie 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
galgAsia napisał(a)
Wiśnie są super tylko te słoiki
Za mną właśnie sprzątanie całej kuchni z soku wiśniowego - pękło i odpadło denko od słoika Dobrze, że kotów nie było w kuchni, bo bym jeszcze do kompletu miała pranie dwóch futer ze słodkiego wiśniowego soku


Oj, to przygody nie zazdroszczę
Oby mnie ta przyjemność ominęła, już z tyle razy szkło zbierałam ale żeby jeszcze ze słodkim, czerwonym
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 07:38, 03 sie 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
galgAsia napisał(a)
Kaśka, ja idę szukać pługa przecież po obejrzeniu Twoich włości to nic, tylko wszystko zaorać przyjdzie... albo popełnić seppuku saperką
Stipa mnie już wkurza, strasznie się pokłada, mimo wyczesania. Rozważam opcję przycięcia, choć skubana ładniusio świeci w słońcu...


Przycięte jeszcze gorzej wyglądają, a to co obcięte potem zamiera - to moje ubiegłoroczne doświadczenie - podpieram
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 07:40, 03 sie 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Deszczu, deszczu... najbardziej podobają mi się teksty by inwestować w zbiorniki do zbierania deszczówki
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
anabuko1 08:47, 03 sie 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
galgAsia napisał(a)
Jako się rzekło, u mnie sucho i gorąco. Zaczęłam regularnie (czyt. codziennie) podlewać ogród, bo robił się już płowy i wyblakły. Na szczęście coś ocalało


Pięknie.
Jeżówki prześliczne
Chyba nikt nie może im się oprzeć
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies