Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 10:05, 22 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosiek33 napisał(a)
Nie dziwię się, że zostałaś pokonana przez te paprocie, same też z pewnością bym poległa
Gosia, dawno nie widziałam takich dorodnych sadzonek Tutaj z butelką 1,5l dla porównania

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 10:07, 22 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 10:11, 22 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Dorii 10:18, 22 sie 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
galgAsia napisał(a)
Temperatury mnie wykańczają. 35C w cieniu... Po prostu nie żyję... Istnieje szansa, że to już kres takich ekstremalnych doznań. Wrzesień ma być już porządny , umiarkowany.
Ja nie wiem, dlaczego wszyscy (no, prawie wszyscy...) otrząsają się z obrzydzeniem na słowo "jesień". Ja tam czekam na nią z niecierpliwością, z utęsknieniem wręcz. Tegoroczne lato jest dla mnie źródłem męki i udręki , ja marzę, żeby już się skończyło


Bo po jesieni jest zima a zimy nie lubię, nie lubię krótkich dni, wiecznego mroku, pluchy i szarości. Też nie lubię takich upałów ale wolę je od zimna.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
galgAsia 10:37, 22 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dorii napisał(a)


Bo po jesieni jest zima a zimy nie lubię, nie lubię krótkich dni, wiecznego mroku, pluchy i szarości. Też nie lubię takich upałów ale wolę je od zimna.
A jak jest zimno, to założę sweter - jeden z dziesiątków, które zrobiłam i teraz zalegają w szafie . A co zrobić, jak jest upał afrykański, jak siedzisz prawie naga w bezruchu i pot leci po Tobie... Nic nie zrobisz, musisz cierpieć. Zdecydowanie łatwiej jest się rozgrzać niż ochłodzić, przynajmniej ja tak mam

I - paradoksalnie - ostatnie zimy bywają bardziej zielone niż lato
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kasya 10:52, 22 sie 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41963
galgAsia napisał(a)
Temperatury mnie wykańczają. 35C w cieniu... Po prostu nie żyję... Istnieje szansa, że to już kres takich ekstremalnych doznań. Wrzesień ma być już porządny , umiarkowany.
Ja nie wiem, dlaczego wszyscy (no, prawie wszyscy...) otrząsają się z obrzydzeniem na słowo "jesień". Ja tam czekam na nią z niecierpliwością, z utęsknieniem wręcz. Tegoroczne lato jest dla mnie źródłem męki i udręki , ja marzę, żeby już się skończyło

Ja tez wole klimat umiarkowany
Nie wychodzę dzisiaj z domu
Takie temp nie dla mnie
Roślinki tez mdleją bo dawno porządnego deszczu nie bylo
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
mrokasia 11:00, 22 sie 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18010
Ja lubię ciepło, zimy nie znoszę. Ale takie upały bez deszczu mnie obezwładniają. Oczywiście, na urlopie, nad jeziorem, morzem jest super. Dobrze, że mam basen .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 11:12, 22 sie 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12898
galgAsia napisał(a)


Asia, co to za listki nad brunnerą??? przemawiają do mnie, ale nie rozumiem, co mówią
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kasya 11:16, 22 sie 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41963
tulucy napisał(a)


Asia, co to za listki nad brunnerą??? przemawiają do mnie, ale nie rozumiem, co mówią

Jak to nie rozumiesz ? One umieją tylko mówić „kup mnie”
A to wiąz chyba akurat ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Dorii 11:18, 22 sie 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
galgAsia napisał(a)
A jak jest zimno, to założę sweter - jeden z dziesiątków, które zrobiłam i teraz zalegają w szafie . A co zrobić, jak jest upał afrykański, jak siedzisz prawie naga w bezruchu i pot leci po Tobie... Nic nie zrobisz, musisz cierpieć. Zdecydowanie łatwiej jest się rozgrzać niż ochłodzić, przynajmniej ja tak mam

I - paradoksalnie - ostatnie zimy bywają bardziej zielone niż lato


Ja ciebie nie przekonuje, piszę tylko dlaczego mnie nie cieszy nadchodząca jesień i zima. Najbardziej przeszkadza mi brak słońca i zieleni której nadal nie ma zimą chyba że otaczają cię lasy iglaste.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies