Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Magara 23:48, 27 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6652
Busz i kolory u Ciebie piękne - moje marzenie

Groszek w różance, hmmm.... Zainspirowałaś mnie Obym do przyszłej wiosny nie zapomniała
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Helen 07:32, 28 maj 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8311
Zuza, czy ta pierwsza naparstnica rośnie na słonecznym stanowisku? Czy to kwestia zdjęcia?
Bardzo mi się podobają naparstnice i chciałabym mieć ich dużo, ale jakoś u mnie nie chcą rosnąć na słonecznym stanowisku. Dbasz o dodatkowe podlewanie czy coś innego szczególnego robisz?
____________________
Helen - Hortensjowo
edi75 08:44, 28 maj 2023


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2061
Mnie się Twój busz podoba
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Basieksp 08:47, 28 maj 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10251
Zgadzam się z dziewczynami, piękny, bogaty busz dużo różnych roślin już u Ciebie kwitnie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Kasya 08:52, 28 maj 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41943
antracyt napisał(a)
Groszki pachnące wysiewają się wśród dzikiej różanki Prócz nich pojawiają się powoli inne kolorowe akcenty


Naparstnice u mnie jeszcze mniejsze są, bardzo je lubie, chodzą gdzie chcą
A co to za różyczki ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasya 08:54, 28 maj 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41943
Helen napisał(a)
Zuza, czy ta pierwsza naparstnica rośnie na słonecznym stanowisku? Czy to kwestia zdjęcia?
Bardzo mi się podobają naparstnice i chciałabym mieć ich dużo, ale jakoś u mnie nie chcą rosnąć na słonecznym stanowisku. Dbasz o dodatkowe podlewanie czy coś innego szczególnego robisz?

Jak to nie chcą rosnac ?
One są dwuletnie
Najpierw rozeta a w drugim roku kwiat
Wez od kogos nasiona jak tylko się zawiążą i rozsyp po całym ogrodzie, wyrosną gdzie będą chciały
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Anda 09:02, 28 maj 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
Pięknie. Nie wiem co zacytować, wszystko mi się podoba
Goździkowa już rozwija pąki. Śliczna.

W mojej nowej pracy mamy całkiem fajny wybór róż historycznych i dzikich. Patrząc na nie strasznie ubolewam nad wielkością, a raczej małością mojego ogrodu.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
antracyt 09:36, 28 maj 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
olciamanolcia napisał(a)
Irysy masz śliczne. Napisłaś o porządkach tulipanowych. czy twoje tulipanowe liście usuwasz jeszcze jak sa zielone czy już masz je w stanie agonalnym ?
Osobiście zawsze czekałam aż pożółkną i wtedy usuwam ale może i im nie zaszkodzi jak wytnę jeszcze zielone.

Chodziło mi o usuwanie resztek po kwiatach. Liście usuwam w tym samym stanie co Ty, jak tracą zieleń.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:40, 28 maj 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Alija napisał(a)


Zuziu, ogród majowy jest piękny, codziennie pojawia się coś nowego, tu coś wyrośnie, tam coś zakwitnie.
U Ciebie już prawdziwy zielony busz, mnóstwo ciekawych roślin, jest co podziwiać. Ta róża na zdjęciu cudna,
wygląda bajkowo.

Alicjo, z ciekawych roślin to u mnie chyba głównie róże. Ta ze zdjęcia mogłaby się fajnie wpasować do Twojego naturalnego ogrodu
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:43, 28 maj 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Magara napisał(a)
Busz i kolory u Ciebie piękne - moje marzenie

Groszek w różance, hmmm.... Zainspirowałaś mnie Obym do przyszłej wiosny nie zapomniała

Groszek bardzo mi do róż pasuje. U mnie robił za wypełniacz między młodymi dzikuskami. Teraz już dość ciasno jest, ale i tak kilka konstrukcji dla niego przygotowałam

Na Twoich ostatnich zdjeciach widziałam busz i kolory
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies