Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 14:22, 09 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11746
DariaB napisał(a)

Ta też jest piękna! Cudnie muśnięta, jak lody pistacjowo - truskawkowe.

To moja faworytka wiśniowa
Accolade też mi się podoba, bardziej pudrowa w odbiorze od Royal, a do tego ma półpełne kwiaty. Specjalnie szukać jej nie będę, ale gdyby przypadkiem wpadła mi pod nogi w jakiejś szkółce to kto wie...
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 20:47, 09 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
Żółty psiziąb śliczny już pisałem u dziewczyn, że naprawdę dużo się wszędzie dzieję, lubię ten czas, jest naprawdę ładnie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 21:17, 09 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Pięknie kwitnie i Royal i Ukon. Jabłnki nie odbiegają urodą. Drobnica na rabatach pozwala ukoić smutki po zapłotowych wycinkach.
Mnie wciąż dziwi to, że tak wiele osób boi się jakichkolwiek drzew na działce poza migdałkiem, wierzbą Hakuro i Iwą.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
antracyt 22:20, 09 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11746
Basieksp napisał(a)
Żółty psiziąb śliczny już pisałem u dziewczyn, że naprawdę dużo się wszędzie dzieję, lubię ten czas, jest naprawdę ładnie

Dużo i szybko Wczoraj były pąki, a dzisiaj pełen rozkwit. Tulipany z przedogródka - niby z tej samej części ogrodu co psiząb, ale warunki mają zupełnie różne.

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 22:24, 09 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11746
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Pięknie kwitnie i Royal i Ukon. Jabłnki nie odbiegają urodą. Drobnica na rabatach pozwala ukoić smutki po zapłotowych wycinkach.
Mnie wciąż dziwi to, że tak wiele osób boi się jakichkolwiek drzew na działce poza migdałkiem, wierzbą Hakuro i Iwą.

Na szczęście część z nich da się naprowadzić na właściwe tory.
Odwracam wzrok od pustych miejsc za płotem i znajduję całkiem miłe niespodzianki. Dereń kousa postanowił w końcu pokazać kwiaty ?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Magara 23:50, 09 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6783
Zuza - kwiatuszkowe foty - super
Wiosna gna jak szalona...
Moje tulipany potargane na maxa, obwiniam futra...
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 00:13, 10 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
antracyt napisał(a)
Aga, dla Ciebie mniejszy ogród to pewnie taki jak mój
Ukon mnie w tym roku zachwyca Kwiatów jak na nią, ma ilość olbrzymią, nowe gałązki mają duży potencjał. Kupiłam słabo rokujące (jedyne) drzewko, a właściwie potargany zlepek kilku patyczków. Od początku kaprysiła, kwitła dosłownie kilkoma kwiatami na końcówkach łysych gałęzi. Jednak te kwiaty są tak urodziwe, eteryczne (no i to muśnięcie pistacją ), że mimo wszystko to moja ukochana wisienka. Zobacz jak dobrze harmonizują ze sobą kolory młodych liści i kwiatów.



Piękna jest. Tak mnie zachwyciła, że zamówiłam sobie maluszka tej odmiany

Współczuję wycinki tła. I też, jak my wszystkie, nie rozumiem takiej wycinki. Rozumiem „plac pod dom”. Ale żeby wszystko? Masakra.

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 00:15, 10 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Magara napisał(a)
Zuza - kwiatuszkowe foty - super
Wiosna gna jak szalona...
Moje tulipany potargane na maxa, obwiniam futra...


Wczoraj zastałam Brutusa śpiącego na moich tulipanach EE . Są ogrodzone płotkiem, ale akurat on wysoko skacze. Chciał se poleżeć w kwiatkach ….

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magleska 06:17, 10 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
Zuza wiosna na całego
Przepięknie

a te wycinki za płotem -ech -współczuję....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
antracyt 06:53, 10 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11746
Agatorek napisał(a)


Wczoraj zastałam Brutusa śpiącego na moich tulipanach EE . Są ogrodzone płotkiem, ale akurat on wysoko skacze. Chciał se poleżeć w kwiatkach ….


Sąsiedzi mają młodą, bardzo towarzyską border collie. Wzdłuż płotu posadzili pas wielokolorowych tulipanów i ona non stop w tych tulipanach siedzi lub szaleje wyczekując gości. Naprawdę malowniczo w nich wygląda
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies