Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

hankaandrus_44 13:49, 10 lis 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Koty mają bardzo dobre pomysły na tę porę roku! Zalegaj!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
antracyt 14:01, 10 lis 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11771
Hania, super patent z sianem. Muszę zapamiętać.
Tego antracytu tak dużo nie pokazuję, głównie jako tło dla zielonego. Będzie mi miło jak będziesz zaglądać
Kocuro ma obecnie 5 albo 6 lat. Dopiero w tym roku tak się rozleniwił, kiedy mu w końcu kanapę udostępniłam. Teraz leżę sobie koło niego i słucham jak chrapie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 14:07, 10 lis 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11771
violaskom napisał(a)

Ale śliczny kotuś, nie wygląda na grubasa. Pomidorki o tej porze roku rzeczywiście robią wrażenie, tym bardziej, że wyglądają na bardzo zdrowe.

Viola, bo mu się ten tłuszcz zgrabnie po kanapie rozlewa Co roku na zimę łapie dodatkowe kilogramy i potrafi do 7,5 ważyć. Wiosną wraca do formy, robi się z niego smukła pantera, pojawia się wówczas w domu raz na kilka dni, żeby przypomnieć się że zyje i spowrotem rusza w teren.
To jest zimowy kot domowy
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Roocika 15:02, 10 lis 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Zuzia to się nie daj przeziębieniu, zdrowia dużo życzę
Własne pomidorki też bym chciała
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Gruszka_na_w... 16:12, 10 lis 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
antracyt napisał(a)

Viola, bo mu się ten tłuszcz zgrabnie po kanapie rozlewa Co roku na zimę łapie dodatkowe kilogramy i potrafi do 7,5 ważyć. Wiosną wraca do formy, robi się z niego smukła pantera, pojawia się wówczas w domu raz na kilka dni, żeby przypomnieć się że zyje i spowrotem rusza w teren.
To jest zimowy kot domowy


Moja Ziuta ma podobne zwyczaje. Od października częściej bywa w domu. Zjada 3-4 10-dag saszetki (nie ma zmiłuj się), robi się pyzata i ciepłolubna, a od lutego znowu rusza w teren.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
violaskom 16:47, 10 lis 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Moja Ziuta ma podobne zwyczaje. Od października częściej bywa w domu. Zjada 3-4 10-dag saszetki (nie ma zmiłuj się), robi się pyzata i ciepłolubna, a od lutego znowu rusza w teren.

Moja czarna zachowuje się tak samo. Myślałam, że robi na parę domów. Zjawiła wie u nas w ubiegłym roku, pod koniec lata. Przesiedziała całą zimę i na wiosnę ruszyła w świat. Zjawiała się raz w tygodniu, jadła za trzy koty i ruszała dalej. Teraz zjawia się prawie codziennie, opróżnia miski i idzie. Na noc jeszcze nie zostaje. Ile kot może zjeść? Łowi wszystko co wpadnie jej pazury, wszystko zjada i nie odejdzie od miski póki nie zobaczy dna.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
sylwia_slomc... 17:12, 10 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82142
Troszkę ma nietypowe zachowania jak na kota....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
antracyt 19:31, 10 lis 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11771
Roocika napisał(a)
Zuzia to się nie daj przeziębieniu, zdrowia dużo życzę
Własne pomidorki też bym chciała

Staram się
Uprawa pomidorów okazała się wyjątkowo prosta ze szklarnią. Do tego roku miałam jedynie najprostrze odmiany w wiadrach, oczywiście rosły, owocowały i byłam zadowolona, ale ten rok był przełomowy. Nie byłam przygotowana na takie zbiory
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 19:31, 10 lis 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11771
sylwia_slomczewska napisał(a)
Troszkę ma nietypowe zachowania jak na kota....

Ale dlaczego?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
mrokasia 19:39, 10 lis 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18141
antracyt napisał(a)

Ale dlaczego?


Ale słodka mordeczka .
Nasze 4 też więcej śpią i znikają na coraz krócej. W zimie, szczególnie jak spadnie śnieg wychodzą na 2 minuty i wracają. Do łask wracają wówczas kuwety .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies