Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

lilarose 11:08, 03 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
antracyt napisał(a)
Daliowa kusicielka - podoba mi się
Moim zdaniem jest wiele bardziej wymagających roślin. Tym musisz poświęcić tylko dzień na wsadzenie i dzień na wykopanie No i przytulny kącik na przeczekanie zimy.
Przyznam się, chociaż głupio to brzmi, na strych nie wchodzę. Prowadzą do niego nie do końca skręcone schody, mężaty od 7 lat je skręca i zaczynam podejrzewać, że to działanie celowe . W związku z tym, wszystko co ma na strych trafić i z niego zejść przechodzi przez jego ręce. Strych jest docieplony, ale nie ogrzewany, podejrzewam, że zimą jest tam ok 2-5 stopni na plusie.


o matko, nie zastanawiasz się, co on trzyma na tym strychu OPRÓCZ dalii?
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Kokesz 11:55, 03 gru 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
lilarose napisał(a)


o matko, nie zastanawiasz się, co on trzyma na tym strychu OPRÓCZ dalii?


Hahaha dobre

Przydałoby mi się pomieszczenie z taką temperaturą.
Moja piwnica trochę za ciepła i ciemna ale nie mam wyjścia i trzymam tam rośliny. Dalie, mieczyki, agapanty i inne niezimujące w gruncie.
Wczoraj dopiero wykopałam moją ogromną granatową szałwię z ogrodu. Rano było -3 i pewnie by zmarzły.
Spróbuję zrobić z niej sadzonki.
Zuza, jak będziesz mieć za dużo siewek werbeny na wiosnę to uśmiecham się po nie


____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Mgduska 13:50, 03 gru 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ja też mam zimny strych, ale zaglądam I dobrze, bo w zeszłym roku trochę słabo przygotowałam dalie na zimowanie, więc zawczasu mogłam zepsute usunąć. Psujące się karpy bardzo brzydko pachną.
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 20:59, 03 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11591
lilarose napisał(a)


o matko, nie zastanawiasz się, co on trzyma na tym strychu OPRÓCZ dalii?

Do tej pory jakoś nie i chyba tak to zostawię
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
lilarose 21:38, 03 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
antracyt napisał(a)

Do tej pory jakoś nie i chyba tak to zostawię

w sumie to masz rację, ja też bym wolała nie wiedzieć- jeszcze by się okazało, że mój mąż kupił kolejną gitarę w okazyjnej cenie.
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
antracyt 22:11, 03 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11591
Kokesz napisał(a)


Hahaha dobre

Przydałoby mi się pomieszczenie z taką temperaturą.
Moja piwnica trochę za ciepła i ciemna ale nie mam wyjścia i trzymam tam rośliny. Dalie, mieczyki, agapanty i inne niezimujące w gruncie.
Wczoraj dopiero wykopałam moją ogromną granatową szałwię z ogrodu. Rano było -3 i pewnie by zmarzły.
Spróbuję zrobić z niej sadzonki.
Zuza, jak będziesz mieć za dużo siewek werbeny na wiosnę to uśmiecham się po nie



Agapanty na razie dałam do szklarni, nawet nie wiem ja trzeba je przechowywać.
Moje szałwie puściły nowe pędy, ale nie wiem, czy do wiosny dożyją. Mało mam chyba dla nich światła w domu.
Werbeny mam cały las sadzonek w truskawkach Mogę oddać wszystkie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 22:13, 03 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11591
lilarose napisał(a)

w sumie to masz rację, ja też bym wolała nie wiedzieć- jeszcze by się okazało, że mój mąż kupił kolejną gitarę w okazyjnej cenie.

Haha, mój mógłby kolejny motor kupić ewentualnie, ale schodami na strych by go nie wniósł
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 22:13, 03 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11591
Mgduska napisał(a)
Ja też mam zimny strych, ale zaglądam I dobrze, bo w zeszłym roku trochę słabo przygotowałam dalie na zimowanie, więc zawczasu mogłam zepsute usunąć. Psujące się karpy bardzo brzydko pachną.

Podobnie jak ziemniaki
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
lilarose 22:40, 03 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
antracyt napisał(a)

Haha, mój mógłby kolejny motor kupić ewentualnie, ale schodami na strych by go nie wniósł

no u nas dużym zagrożeniem jest jeszcze zakup kolejnego kajaka, ale to już jest zupełnie poza moją wiedzą- kupuje i trzyma to w klubach sportowych
Każdy ma swojego świra- i powiem Ci, że nasze, czy naszych mężów są nie najgorsze
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Magara 23:16, 03 gru 2021


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
No to wychodzi na to, że mój strych by się nadał jako miejsce przechowywania dalii... Temat wpisany na listę spraw do przemyślenia
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies