Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Basieksp 23:15, 28 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10348
Oj racja z tym szałem zakupowym, tak jakoś instynktownie omijam takie miejsca, męczy mnie gwar i tłok, zdecydowanie wolę jakieś spokojne ogrodnicze zakupy tam nie mam problemu co kupić
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Kasiek 18:45, 30 gru 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
I tu zajrze by osobiscie podziekowac...Dziekuje Zuzanko
____________________
Bawarka
antracyt 19:19, 30 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11778
To ja jeszcze raz napiszę, że baaaardzo się cieszę, że wróciłaś
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 19:25, 30 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11778
Mgduska napisał(a)
Fajnie się udało w tym roku ze śniegiem na Święta, wreszcie było tak, jak powinno

A ja zapomniałam obfotografować moje zdobycze Ale sobie macam torebki z nasionami i czytam na zmianę, bo też dostałam lekturę piękną i ogrodniczą

A lektura jaka? Chyba, że już się chwaliłaś a ja zapomniałam
Oczywiście przypominam, że obiecałaś nasiona pokazać
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 20:10, 30 gru 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)

A lektura jaka? Chyba, że już się chwaliłaś a ja zapomniałam
Oczywiście przypominam, że obiecałaś nasiona pokazać


Zuza, ale Ty masz pamięć wszystko dobrze pamiętasz, a ja muszę zajrzeć, co tam mam, zaraz wrzucę
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 20:22, 30 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11778
No to za chwilę idę sprawdzić.
A jak się siostra zgodzi, to zdjęcie pudełeczka też wstaw
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
ryska 20:31, 30 gru 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Widok na przestrzenie bez końca - zachwycający i uspokajający. Akurat po wizycie w centrum handlowym
Moja córka, która od października jest w Trójmieście często wracając z uczelni z Gdyni wysiada w Sopocie i plażą zasuwa do Gdańska. Super, że mamy wybór w jaki sposób chcemy iść przez życie.
Dobrego 2022
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
nicol21 00:07, 31 gru 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10366
Mgduska napisał(a)


O, to jest niezła myśl, chociaż ja nie mam zamiaru już nic tłuc

Ja po każdej wizycie w w centr. handl. mówię sobie, że to już ostatni raz! Ten obłęd, który ludzie mają w oczach, wszystkim się udziela, i jest to zupełnie inny rodzaj obłędu, niż w centr. ogrodniczym, gdzie głupieje się zwyczajnie od nadmiaru szczęścia. I co najwyżej człowiek wyjdzie z paroma nadprogramowymi roślinkami, a co tam, inaczej niż z galerii, skąd wychodzi nieszczęśliwy, sfrustrowany, z podejrzeniem, że jest nieforemny (nic nie pasuje) i zmęczony. I głodny. Jak dobrze nic nie potrzebować


dobre o tym nadmiarze szczescia w sklepie ogrodniczym. Ale tez chyba wole ta ekscytacje niz shopping przedswiateczny.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
inka74 09:26, 31 gru 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Udało się ci kupić Capka?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
antracyt 09:28, 31 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11778
Jeszcze nie zaczęłam szukać, a co widziałaś gdzieś fajną ofertę?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies