Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

nicol21 10:01, 02 sty 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10368
Wszyskiego najlepszego w Nowym Roku!!!
Hiacynty na BN to świetna sprawa. W tym roku, w obliczu nadmiaru zabawek dziecięcych wszelakich i niemożliwości stawiania dekoracji npna stoliku kawowym nie kupowałam, ale lubię. Co do zapachu to zaiste mniej intensywne, ale czasem mi się trafiały takie dość mocno pachnące. Zapach zdecydowanie zdrowszy niż z tych sztucznych zapachów we flakoniku czy innych takich.

____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
antracyt 13:55, 02 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11778
Anda napisał(a)
Fajny patent na zimowe kwiaty i zapachy

Im bliżej wiosny, tym więcej różnych cebulowych znoszę do domu. To taka mini namiastka ogrodu. Strasznie się dzisiaj ucieszyłam, jak podczas porannego obchodu znalazłam kiełki śnieżycy wiosennej, które wsadziłam po nieudamym kwitnieniu doniczkowym zeszłej wiosny. Mam nadzieję, że w ogrodzie zakwitną i na dobre się zadomowią. Bardzo chciałam je u siebie mieć obok przebiśniegów
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 13:57, 02 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11778
Basieksp napisał(a)
Ja chciałam sobie pomiędzy świętami jakieś cebulki kupić i w pobliskim markiecie nic nie dostałam, muszę jeszcze poczekać, a chciałam sobie coś pokombinować, coś porobić ogrodowo

U mnie też na razie ilości znikome. Bałam się, że na wigilię niczego nie znajdę, ale się udało Za chwilę będzie dużo większy wybór.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 13:58, 02 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11778
Gosialuk napisał(a)
Zuza jak miło popatrzeć na kwiaty w zimie. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Dziękuję Gosiu
Dla Ciebie również wszystkiego co najlepsze na ten rok!
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 14:13, 02 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11778
nicol21 napisał(a)
Wszyskiego najlepszego w Nowym Roku!!!
Hiacynty na BN to świetna sprawa. W tym roku, w obliczu nadmiaru zabawek dziecięcych wszelakich i niemożliwości stawiania dekoracji npna stoliku kawowym nie kupowałam, ale lubię. Co do zapachu to zaiste mniej intensywne, ale czasem mi się trafiały takie dość mocno pachnące. Zapach zdecydowanie zdrowszy niż z tych sztucznych zapachów we flakoniku czy innych takich.

Też wolę takie naturalne zapachy do domu Nawet intensywny hiacynt jest przyjemniejszy dla mojego nosa niż sztuczne zapachy. Jak mnie za bardzo męczy, to go wynoszę do pokoju obok, tam nikomu nie przeszkadza, a zapach w lżejszym wydaniu roznosi się po domu



Znalazłam wczoraj na spacerze w lesie, wśród "zwykłych mchów" taki mikrokosmos. Strasznie mi się spodobał, nawet ten ślimak idealnie tam pasuje
Przepraszam za lekką nieostrość, ale deszcz uniemożliwiał mi dobry podgląd



____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
sylwia_slomc... 19:25, 02 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82144
Mikrokosmos cudny, ale wlepiam gały, a ślimaka nie widzę.... czas do okulisty
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
antracyt 19:41, 02 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11778
Haha, Sylwia, specjalnie dla Ciebie zrobiłam kadr w zbliżeniu Zapomniałam, że zdjęcia wstawiane na forum zmniejszają rozdzielczość. Teraz jak się dobrze skupisz, to powinno się udać

ps. Bardzo fajny avatarek
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 20:07, 02 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10348
Jest ślimak Idzie wiosna, wiedziałam hah
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
lilarose 22:31, 02 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
a sio Zuza z tymi ślimakami- zeżrą mi siewki mojej dzikiej marchwi i orlaya
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Mgduska 09:13, 03 sty 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Mam nadzieję, że jeszcze śnieg przykryje to mikrokosmosy?
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies