Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

MiluniaB 22:42, 19 gru 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Pierogi wyglądają bardzo apetycznie Choinka piękna
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
antracyt 10:17, 20 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11700
Basieksp napisał(a)
Też obejrzałam filmik, bardzo mi się podobał ten ogród I Twoja choinka Też mi się podoba

Stroicielkom choinki przekażę pochwały
Ten ogród z filmiku warto obejrzeć jeszcze w innych porach roku.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 10:19, 20 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11700
Pszczelarnia napisał(a)
Pierogi, choinka ubrana, relaks- czegóż chcieć więcej?

Najważniejsze, żeby wszyscy na Wigilię dotarli i może jeszcze odrobina śniegu by się przydała
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 10:21, 20 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11700
Roocika napisał(a)
Tak, bg- bez glutenu. Podmiana nie idzie łatwo, chyba, że piernikami chce wybić okno
Pierogi też trzeba zrobić tuż przed, bo inaczej są kruche i się rozwalają na patelni, a ja nie lubię bezglutenowych miksów ryżowo kukurydziano chemicznych więc muszę się uzbroić w cierpliwość i czas

Relaksu mi bardzo brakuje, może się chociaż zarażę wirtualnie

To rzeczywiście masz wyzwanie z tym BG, myślałam, że to prostsza sprawa.

Relaksik przesyłam wirtualnie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 10:24, 20 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11700
MiluniaB napisał(a)
Pierogi wyglądają bardzo apetycznie Choinka piękna

Choinka stylem bardzo pasuje do wiejskiej rabaty - pełno kolorów + wesoły eklektyzm, bardzo w moim stylu
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 12:29, 21 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11700
Dziewczyny, jak tam u Was świąteczne przygotowania?
Ja dla "równowagi" wpadłam na stronę ulubionej szkółki i zamówiłam sobie na prezent kilka różyczek Niezbyt to mądre, ale jakie przyjemne
Pewnie pod koniec marca zamieszkają u mnie:
Rosa rubrifolia 'Nova'- nareszcie To przez nią te zakupy. Będzie towarzystwem dla lipy wonnej
Rosa rugosa 'Ritausma'- ostatnia z rugos, które sobie wymyśliłam do ogrodu i w końcu jest w sprzedaży
Ghislaine de Féligonde - ta mi się podobała od zawsze, ale nie bardzo się kolorystycznie wpasowuje. Docelowo trafi na wakacyjny.
Bienenweide Apricot® - z tą grupą mam bardzo dobre doświadczenia, całkowicie bezobsługowa, kwitnie nieprzerwanie całe lato, zdrowa na maxa. Na razie trafi do donicy, a potem Gizelce w nogi.

A w wazonie, zamiast kolejnych zielonych gałązek, bukiet w energetycznym kolorze (na żywo to piękna ciemna fuksja)



____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Magara 00:03, 22 gru 2021


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6713
Zuza, wszyscy lepią i gniotą
A równowaga - wskazana
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
zawitka 08:26, 22 gru 2021


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14062
Pospacerowałam tylko po obrazkach obiecuję ze się poprawię po świętach Pierniczki gotowe to i święta blisko Wszystkiego dobrego Zyczę swiątecznie
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Mgduska 08:32, 22 gru 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ja wczoraj też gniotłam i lepiłam
Lepienie daje większe poczucie sensu, niż chodzenie po sklepach - oczywiście absolutnie nie ma mowy o ogrodniczych, które ratują życie i zdrowie Nieopatrznie wdepnęłam z córcią do centrum handlowego i pozostało we mnie tylko jedno - niesmak. Prezenty powstają gdzie indziej - w głowie, w sercu, nie w sklepie, ot co
Z całej wycieczki zostałam z miseczką emaliowaną o średnicy 10 cm, którą musiałam nabyć za 49 złotych, ponieważ ją strąciłam i obtłukłam emalię. Oryginalna cena miseczki to 69 zł Szczęściara ze mnie
____________________
Sałatka pokrzywowa
inka74 08:38, 22 gru 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Bardzo wskazana ta równowaga. Świetny avatarek, przez cały ten świąteczny galimatias brakuje mi spokoju i oddechu. Dobrze, że do pracy już nie muszę iść.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies