Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

mrokasia 10:58, 31 lip 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18100
tulucy napisał(a)
U nas nadal. W nocy było mocno ulewnie, aż się budziłam, jak bębniło o dach.


To tak jak u mnie.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
antracyt 11:55, 31 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11728
Miałam już dalii w tym tygodniu nie wstawiać, ale udało się w końcu prawie wszystkie kulki jednocześnie dopaść w odpowiedniej fazie kwitnienia Tylko małej żółtej nn brakuje.

Od prawej:Sylvia, Copperboy, Jowey Winnie, Wizard of Oz i Jowey Mirella na dole. Kolory oczywiście przekłamane.
Jowey Mirella na żywo wygląda bardziej tak:

A Copperboy raczej tak:

Wizard of Oz za każdym razem łapie na zdjęciach za ciepły odcień
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kasya 12:25, 31 lip 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42166
Piekne masz te dalie
One takie niesamowite jak sztuczne
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
nicol21 21:12, 31 lip 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
antracyt napisał(a)

A Copperboy raczej tak:



Piękna kolekcja. Chyba copperboya najbardziej bym chciała mieć, choć resztą też bym nie pogardziłam.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Martka 21:16, 31 lip 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
antracyt napisał(a)


Laboratorium koloru u Zuzy......

Stanowczo sprzeciwiam się takim postanowieniom, byś nie wrzucała dalii. Są okropne... :
Wrzucaj dalie proszę.
lilarose 21:42, 31 lip 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Martka napisał(a)

Laboratorium koloru u Zuzy......

Stanowczo sprzeciwiam się takim postanowieniom, byś nie wrzucała dalii. Są okropne... :
Wrzucaj dalie proszę.


tak, tak- podpisuję się
wrzucaj, wrzucaj
ja mam z tych, co pokazałaś Mirellę, Wizadra i Kubsia, z czego Mirella mi jeszcze nie zakwitła- jeśli ma taki kolor, jak na Twoim zdjęciu, to mi będzie extra pasować w miejscu, gdzie wsadziłam
ależ się nie mogę doczekać! U mnie, w moim wilgotnym dołku, wszystko później
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Mgduska 21:49, 31 lip 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Wzdycham tylko - Mirellę i Winnie miałam w tym zamówieniu, które nie przyszło...

No strasznie piękne są
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 21:57, 31 lip 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)
Wzdycham tylko - Mirellę i Winnie miałam w tym zamówieniu, które nie przyszło...

No strasznie piękne są

oj Biedaku!
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Kokesz 22:05, 31 lip 2022


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Ja też czekam
Mam nadzieję że nie będą pomylone, tfu, tfu
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Magara 23:15, 31 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6770
antracyt napisał(a)

Chyba trochę przesadzasz. Masz rabatę, na której posadziłaś dalie, a one, z tego co pamiętam dość odważne w kolorach są. Róże ostatnio zakupione, też raczej do tych należą Nudy w Twoim ogrodzie nie widać wcale. Poeksperymentujesz sobie do woli na daliowisku W tym miejscu wszystko jest dozwolone i jakoś nie zgrzyta.
Jak wykopki pod żywopłot się mają?

Wykopki się nie mają, ale dalej są planowane - u nas dłuuugie terminy na każdej platformie
Daliami czarujesz - motywacja mi wzrasta
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies