Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Helen 20:02, 12 paź 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Zuza, podziwiam Ciebie, że dałaś radę je złapać
____________________
Helen - Hortensjowo
Magara 22:25, 12 paź 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6814
Zuza, dziś pół dnia myślałam o "Twoich" jeżach Kciuki za nie trzymam i za Ciebie też
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Mgduska 09:03, 13 paź 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Dobrze słuchać fachowca, a jeży nigdy za dużo, więc ratuj, jak możesz
____________________
Sałatka pokrzywowa
Basieksp 09:40, 13 paź 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10343
Trzymam kciuki za jeżyki u mnie jeden też sobie chodzi, bo ślady zostawia, ale muszę go wyśledzić i zobaczyć jaki duży jest
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
DariaB 10:38, 13 paź 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Czasem trzeba wspomóc matkę naturę i nie uważam żeby akurat ta pomoc była na wyrost. W fundacji pomogą jeżykom osiągnąć wagę która umożliwi im przeżycie na wolności, szkoda żeby takie cudaki zginęły. Porcja zdjęć niezwykle apetyczna, aż poczułam te zapachu grujecznika. Nieustannie zachwyca mnie Twoja cienista rabata, już kombinuję gdzie u siebie wcisnąć dębolistną.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
antracyt 16:09, 13 paź 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11768
Helen napisał(a)
Zuza, podziwiam Ciebie, że dałaś radę je złapać

Łatwo nie było
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 16:14, 13 paź 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11768
Magara napisał(a)
Zuza, dziś pół dnia myślałam o "Twoich" jeżach Kciuki za nie trzymam i za Ciebie też

Możesz cały czas trzymać, widziałam kolejne ślady maluchów, ale ich samych już nie. Mężaty miał dyżur,
ale żadnego nie wypatrzył.

Ja dzisiaj od rana byłam w Poznaniu na przesłuchaniach konkursu Wieniawskiego. Słuchanie tego na żywo to zupełnie inne doznania
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 16:15, 13 paź 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11768
Basieksp napisał(a)
Trzymam kciuki za jeżyki u mnie jeden też sobie chodzi, bo ślady zostawia, ale muszę go wyśledzić i zobaczyć jaki duży jest

Trzymaj nadal Basiu, za chwilę wystawię wieczorną przynętę i będę zaglądać, czy jakiś się nie pojawia
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 16:18, 13 paź 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11768
DariaB napisał(a)
Czasem trzeba wspomóc matkę naturę i nie uważam żeby akurat ta pomoc była na wyrost. W fundacji pomogą jeżykom osiągnąć wagę która umożliwi im przeżycie na wolności, szkoda żeby takie cudaki zginęły. Porcja zdjęć niezwykle apetyczna, aż poczułam te zapachu grujecznika. Nieustannie zachwyca mnie Twoja cienista rabata, już kombinuję gdzie u siebie wcisnąć dębolistną.

Dębolistna warta zakupu
Maluchom, które miałyby sobie zimą nie poradzić oczywiście warto pomagać, ale słyszałam opowieści o wyłapywaniu zdrowych jeży i stąd moje wcześniejsze dylematy.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Alija 16:25, 13 paź 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
antracyt napisał(a)
Grujecznik już w połowie bez liści, za to ciasteczkami pachnie cała stara część ogrodu
Orzech też się pospieszył ze zrzutem, ale z wygrabianiem liści czekam aż opadnie całość.




Piękna złota jesień, pogoda wspaniała, cudne zdjęcie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies