Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

galgAsia 14:48, 24 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ewo, dziękuję za Twój ogród i za ogród Sarah . Piękno ma wiele twarzy - jak to dobrze . A ja mam odczucie, że te dwa ogrody są podobne, coś je łączy . Dobrego dnia!
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
mira 20:46, 24 wrz 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Pszczelarnia napisał(a)
Portrety dalii ku pamięci, żeby nie poszaleć niepotrzebnie przy zakupie nowych







Przy okazji Sary oglądam wszystko co w temacie - do tego trzeba większy ekran
jeszcze sobie powiększyłam

Czekam na cd relacji - cudownie się czyta, pisz dużo co tam czułaś i dostrzegałaś - wspaniałe to - czasem nie chodzi o wypasiony wielki ogród - o osie widokowe, topiary, jakieś misterne rabaty - chyba klimat miejsca i trochę tej ikony swoje robią....hmmm zadumałam się - osie jednak były takie swojskie

a dalie mają moc, zaglądam od 15 września i chłonę obrazy - ten mi się spodobał
a taka Ci się podoba - trzeba zapamiętać
Dahlia Jowey Winnie

____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Pszczelarnia 23:38, 24 wrz 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Poppy napisał(a)


Wszystko jest piekne, ale te astry to jest moj number one u Ciebie.
Cynie tez Ci sie udaly. Co do cyn, tych ktorych nasiona obiecalam zebrac, to niestety nici beda. Slimaki pozarly mi siewki. Jedna sie ostala, zakwitla jednym kwiatkiem, i nie wiem, co sie z nim stalo. Bedzie powtorka z rozrywki


Mam jakieś cynie zakupione, będę siać w roku przyszłym na zagonach.

Powtórzę siew tych czerwonych.

Astry są tylko tak "na okrasę".
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 23:39, 24 wrz 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
galgAsia napisał(a)
Ewo, dziękuję za Twój ogród i za ogród Sarah . Piękno ma wiele twarzy - jak to dobrze . A ja mam odczucie, że te dwa ogrody są podobne, coś je łączy . Dobrego dnia!


Miłego!

Miłość do zagonów kwiatowych sianych tak "po wiejsku" w rządkach.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 23:41, 24 wrz 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
makadamia napisał(a)
Ewciu, dziękuję za relację z ogrodu SR i z Twojego własnego - nie wiem, które zdjęcia piękniejsze.


Dałam więcej zdjęć z tego piękniejszego, Makadamiu.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
kasia1 07:18, 25 wrz 2019


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Pszczółko, a te żurawki w donicy jak zimujesz?
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
Anda 07:21, 25 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Ewo, cudny ogród SR.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Agania 08:43, 25 wrz 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Uwielbiam patrzeć na Twoje rabaty i ogród SR też oglądnęłam kilka razy...piękna relacja i te kwiatowe zagony
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Anda 14:59, 25 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Ewo, dopytałam dzisiaj kolegów na temat głogu i trzmieliny oskrzydlonej w donicach. Jeśli donice będą duże i będziesz miała dobry odpływ wody, jeśli postawisz je w zacienionym zima miejscu i opatulisz donice na zimę matami kokosowymi, to z zimowaniem nawet przy -30 stopni nie powinno być problemu.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Tamaryszek 09:32, 01 paź 2019

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Witaj Ewo, jak zwykle po długiej nieobecności, długo się u Ciebie zasiedziałam. Bardzo ciekawe są Wasze rozważania o obsadzaniu rabat. Mnie samej trudno się wypowiadać, podobnie, jak Sierika, nie umiem doradzać, nie widząc całości ogrodu. Hosty wokół cisów wydaja mi się dobrym pomysłem.
Zachwycił mnie ogród w Szlezwiku, to ogród, którego się nie zapomina, jak napisała Anda. Dla mnie to wyrafinowana prostota rozwiązań, form i kolorów, ma styl. Do Sarah Raven zaraz zajrzę z ciekawością.
Twój ogród ma wyjątkowy urok, Ewo! Obym kiedyś zjechała w Twoje strony.
Mam pytanie - czy masz dużo donic w ogrodzie? Ciekawa jestem, jak radzisz sobie z ich obsługą. Ja zawsze się tego obawiam.
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies