Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Ensata 12:04, 15 kwi 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Trzymam kciuki za nie, sama ze swoimi jestem rozdarta
____________________
W kolorze blue
makkasia 13:39, 15 kwi 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Pszczółko rady co do bukszpanów nowych nie mam ale przykro mi
Uwaga o nowym patrzeniu na ogród baaardzo trafna ale tak jest, że im więcej wiemy tym więcej zauważamy również przeszłych Błędów też niestety. Mnie się już podobają nowe linie nawet niewypełnionych rabat
Macham Ewuniu
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Wieloszka 14:11, 15 kwi 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Pszczółko, trzymam kciuki za bukszpany
Magnolia imponująca, a te wszystkie detale - klosze, doniczki i doniczusie itp. - urocze
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
magnolia 16:04, 15 kwi 2015


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Pszczelarnia napisał(a)


Agniecho, tak myślę o tej magnolii mojej w tarasie i myślę, że stellaty nie są tak wielkie. Moja to może być magnolia loebneri 'Merill'. Pewna nie jestem. Ale bycie drzewem nie pasuje do stellaty, to raczej pewne.

a nie jest to magnolia kobus- magnolia japońska?
____________________
magnolia 16:13, 15 kwi 2015


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Pszczelarnia napisał(a)
I pytanie dedykowane do Magnolii. Marta, jak widzisz te walce bukowe? Cień jest znaczny. Wóz podjeżdża na utwardzonej nawierzchni (z lewej, no troszkę dalej) i potem rura.
Myślałam o rh ew. (nawiązanie do rabaty przed oknem kuchennym)
, żeby tylko zasłonić widok od pergoli na tę "latrynę".



ja myslała, bardziej nie o zasłonięciu szamba bukami/walcami, ile o punkcie na osi pergoli.
Czyli walce patrząc jak na zdjęciu za szambem. Jesli jest tam sucho, to lepiej graby- cień zniosą jedne i drugie, byle nie taki mrok całkowity. A tam powinno być chyba rozproszone światło?
sadziałabym je trzy sztuki

____________________
magnolia 16:47, 15 kwi 2015


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
trzymam kciuki za bukszpany- do Ciebie pasuję baardzo.
____________________
mira 21:05, 15 kwi 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Podziwiam ogrom pracy wykonanej, tak zawsze jest na wiosnę, że się myśli że się ogród tworzy ale to dobrze wróży na ten sezon

a gdzie te miliony cebulowych?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Bogdzia 21:16, 15 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
popcorn napisał(a)


Dobrze wiedziec, niedaleko u nas tez jest wielkie drzewo stellaty i kwiatkow na nim niewiele; krzak wyglada o niebo lepiej


To prawda ze na krzakach więcej kwiatów ale sa czasem wiosny że i one są obsypane kwiatem choc na ogół jest tak jak Ty mówisz.
Ewo pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 21:54, 15 kwi 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ciemierniki to wstydliwe kwiaty... ale i tak je lubię

Bukszpany nie muszą mieć groźnej choroby tylko po łagodnej i mokrej zimie mogą mieć zwykłego grzyba.

Nowe linie rabata fajne i nowe do nasadzeń przy okazji.

Niebieska miodunka???

Wszytko poczytałam, a przyszłam podziękować tylko za trawki.. dotarły.. i już zadołowane. Przy okazji kompost przerzucony i przesiany.. po ciemku... ale jak już znalazłam siew ogrodzie z trawka.. to poszło dalej
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
malgorzata_s... 20:17, 16 kwi 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ewciu ja w zeszłym roku zastosowałam rady Madżenki, kupiłam signum i pryskałam na zmianę. Pomogło
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies