Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 22:45, 16 kwi 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5318
edi75 napisał(a)
Anetka...ciekawy projekt. Hiacynt w pięknym kolorze...dla mnie zapach zbyt intensywny


Dziękuję mam nadzieję, że do końca maja będzie gotowe.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
LIDKA 08:20, 17 kwi 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7310
Anetka a jakby te donice zbudować z palisady takiej co masz już przy tarasie . Te różne palisady mają różne wysokości.

Byłoby spójnie z resztą i elegancko. Za dużo różnych materiałów wg mnie wprowadza bajzel. Cortenowe palenisko wystarczy.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Wiaan 10:20, 17 kwi 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5318
LIDKA napisał(a)
Anetka a jakby te donice zbudować z palisady takiej co masz już przy tarasie . Te różne palisady mają różne wysokości.

Byłoby spójnie z resztą i elegancko. Za dużo różnych materiałów wg mnie wprowadza bajzel. Cortenowe palenisko wystarczy.


Lidka zdecydowanie masz rację, też nie lubię mixu. Kolorystycznie coś a'la palisada będzie w obecnych kolorach. Tylko ta obecna kwalifikuje się do malowania bo zrobiła się kiepska. Będzie w antracycie.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 14:06, 17 kwi 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5318
Zdecydowałam stopnie schodowe 100x37x4cm kładzione wzdłuż, są w tonacji kolorystycznej mojej kostki, ten sam producent, będzie spójnie.


____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
LIDKA 16:10, 17 kwi 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7310
Wiaan napisał(a)
Zdecydowałam stopnie schodowe 100x37x4cm kładzione wzdłuż, są w tonacji kolorystycznej mojej kostki, ten sam producent, będzie spójnie.




no i super.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Wiaan 19:19, 17 kwi 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5318
Deszcz doprowadza mnie do szału, chwila czasu, zapał i co? Mam takie nerwy, że szkoda słów
Katalpy to ostatni dzwonek na cięcie, dwie nie udało się dziś. Pozostałe dość drastycznie ścięte, zasmarowalam maścią aby grzyba nie złapały. Coś mi nie idzie w tym sezonie, dobrze, że tulipanki kwitną na pocieszenie.
Nie poddam się jednak będę działać na raty.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
MartaCho 07:28, 18 kwi 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2204
Anetko, u nas dokładnie tak samo. Chęci są, ale aura totalnie nie współpracuje Wszystko kwestia cierpliwości
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Wiaan 07:40, 18 kwi 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5318
MartaCho napisał(a)
Anetko, u nas dokładnie tak samo. Chęci są, ale aura totalnie nie współpracuje Wszystko kwestia cierpliwości


Marta ja z tych niecierpliwych
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 18:13, 18 kwi 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5318
Aura chyba dba o mój kręgosłup. Dzisiaj to dopiero mnie wkur... ścięłam aż jedną rozplenicę ! było lekko zachmurzone ale że od razu deszcz jak byłam w pracy to było piękne niebo. Musiałam się wyżalić.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Martka 20:21, 18 kwi 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Aneta, przypomnij proszę, co będzie przy tej pustej ścianie domu wzdłuż ścieżki z płyt prowadzącej do paleniska?
Nie jesteś sama, pogoda dobija w tym roku, ja też wciąż w polu i więcej przede mną niż za mną, może do czerwca ogarnę wszystko, a z pieleniem to kompletnie nie nadążam, choć najgorsze przed nami Hiacynt pięknego koloru.
Niedługo zacznie się akcja i będzie pięknie. Ja od 2 miesięcy czekam na brukarzy, którzy mają ułożyć kostkę przed szklarnią.... wszystko zawieszone, stoi w miejscu. Pocieszają mnie kwitnące narcyzy i tulipany.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies