Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 10:34, 10 cze 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5344
Zabieram się za placyk i dopiero jak poustawiam rośliny to będę wiedziała czy to jest to doniczki znikną, bo jak przyjdzie pergola brązowa to nie będą pasowały, a malowanie pergoli na szaro mija się z celem bo mur szary zresztą na budynku też mam deskę brązową. Katalpy już widać, a będę za chwilę dużo większe. Wybieram się zobaczyć klony i pewnie tam przepadnę jestem nimi zauroczona

https://dom.wp.pl/triki-dzieki-ktorym-ogrod-wypieknieje-w-kilka-chwil-6098152293163649g/2

https://konwalia7.files.wordpress.com/2013/07/img_9362edited.jpg




____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 10:39, 10 cze 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5344
LIDKA napisał(a)


A u nas trawnik zostawiony na koniec do zrobienia. Mam tak twardą glinę ze trawa się nie chce rozrastać. Są gołe placki i miliony chwastów. Będziemy robić od nowa i kupimy ziemie dobrą, na razie kosze co mam żeby jako tako było.

Twój ogród młodziutki ale to jedna z moich inspiracji jest.


Warto to zrobić z trawnikiem właśnie na koniec, przestawialiśmy już tyle razy nawadnianie, jest to uciążliwe. Ładnie tworzysz, wiesz co chcesz i cieszę się, że moje poczynania mogą być inspiracją dla Ciebie, miło mi bardzo
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
LIDKA 10:46, 10 cze 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7316
Wiaan napisał(a)


Warto to zrobić z trawnikiem właśnie na koniec, przestawialiśmy już tyle razy nawadnianie, jest to uciążliwe. Ładnie tworzysz, wiesz co chcesz i cieszę się, że moje poczynania mogą być inspiracją dla Ciebie, miło mi bardzo


Chyba jeszcze nie tworze, na rabatach na razie tylko kore widać. hihihi

Ale coś już widać powolutku, na tle betonowego płotu moje klony Crimson wyglądają ładnie i platany tez się fajnie odcinają. bez płotu na zdjęciach ginęły na tle zielonych chaszczy. Musze foto zrobić nowe.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
LIDKA 10:48, 10 cze 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7316
Wiaan napisał(a)
Zabieram się za placyk i dopiero jak poustawiam rośliny to będę wiedziała czy to jest to doniczki znikną, bo jak przyjdzie pergola brązowa to nie będą pasowały, a malowanie pergoli na szaro mija się z celem bo mur szary zresztą na budynku też mam deskę brązową. Katalpy już widać, a będę za chwilę dużo większe. Wybieram się zobaczyć klony i pewnie tam przepadnę jestem nimi zauroczona

https://dom.wp.pl/triki-dzieki-ktorym-ogrod-wypieknieje-w-kilka-chwil-6098152293163649g/2

https://konwalia7.files.wordpress.com/2013/07/img_9362edited.jpg






ściankę z drewna u Basi KRK pewno widziałaś?
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Yenna 12:20, 10 cze 2021


Dołączył: 08 kwi 2021
Posty: 585
Zachwycam się wizualnie Twoim ogrodem

Wiem, że się jeszcze mało znam, ale zgrzyta mi ten kwadracik pod hakuro. Nie myślałaś, żeby to powiększyć i coś dosadzić albo dociągnąć do którejś rabaty?

Reszta jest przepiękna, też poproszę o informacje odnośnie altany

I jestem bardzo ciekawa końcowego efektu z lustrem
____________________
Marta z Vengerbergu
MiluniaB 12:37, 10 cze 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Pięknie ogród się prezentuje
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Wiaan 15:47, 10 cze 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5344
Yenna napisał(a)
Zachwycam się wizualnie Twoim ogrodem

Wiem, że się jeszcze mało znam, ale zgrzyta mi ten kwadracik pod hakuro. Nie myślałaś, żeby to powiększyć i coś dosadzić albo dociągnąć do którejś rabaty?

Reszta jest przepiękna, też poproszę o informacje odnośnie altany

I jestem bardzo ciekawa końcowego efektu z lustrem


Dziękuję za miłe słowa kwadrat z hakuro jest mały, ponieważ często ją tnę i wygodnie mi biegać wkoło po trawniku planuję tam dosadzić hakonechloa lub żurawkę grape soda, jest tam nawadnianie trawnika i mało słońca więc nie bardzo jest co posadzić. Przetestuję rośliny czy woda nie będzie im przeszkadzać. Tutaj jest wąsko i totalny minimalizm, na razie tak jest

Dane do altany wyślę na priv

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 15:48, 10 cze 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5344
MiluniaB napisał(a)
Pięknie ogród się prezentuje


Dziękuję
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Agatorek 21:50, 10 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Wiaan, Twoj ogród jest przepiękny. Niby nowoczesny minimalizm, ale z fajnymi smaczkami
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Wiaan 10:17, 11 cze 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5344
Agatorek napisał(a)
Wiaan, Twoj ogród jest przepiękny. Niby nowoczesny minimalizm, ale z fajnymi smaczkami


Agnieszka bardzo dziękuję
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies