Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chodźże na pole, do mojego ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Chodźże na pole, do mojego ogrodu

Basia_KRK 11:18, 13 sie 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
popcorn napisał(a)
Pięknie!

Ile lat ma Twój dereń pagodowy? Przecudny

Karola, aż zaczęłam przeszukiwać stare zdjęcia, żeby się upewnić, bo wydaje mi się, że jest już u mnie długooo... A tu niespodzianka, u mnie ma on 3 lata, ale był już kupiony trochę większy, znalazłam fotkę po posadzeniu Ogród jeszcze pustawy...
Wydaje mi się, że miał złamany "przewodnik", nie szedł do góry, tylko rozrastał się na boki, ale w tym roku wypuścił od dołu nowy "przewodnik", chyba go zostawię, aby drzewo poszło w górę.




____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Basia_KRK 11:30, 13 sie 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
I jeszcze przy okazji fotki wygrzebane ze staroci Przed i po



____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
deszczowymaj 11:32, 13 sie 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Basia_KRK napisał(a)

Asiaaaa... nieeee.. Tak to właśnie jest, ja się zachwycam Twoimi nasadzeniami, nowymi rabatami, kwiatami, a Ty znów u mnie depresji dostajesz... szaleństwo


Wiesz ..podziwiam Twój ogród i zazdroszczę bardzo umiejętności dobierania roślin ..masz tak ładnie,spokój ,harmonia ,piękne zdrowe zadbane rośliny ahhhh u mnie totalny rozpierdziel misz masz i chaos , ciągle coś zmieniam i ciągle źle..chyba muszą minąć lata świetlne abym doszła do ładu z tym moim ogrodem
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
KasiaBawaria 12:51, 13 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Basia_KRK napisał(a)

Super Kasiu! Czekam na efekty, szary też będzie wyglądał cudnie!

Ja u siebie planuję w kolejnej części ogrodu taki sam panel, pięknie na jego tle wybijają się rośliny, a przy okazji osłonię się lepiej od sąsiada i jego "porządku" w ogrodzie


U mnie bedzie zamiast szerokiego zywolotu i dzieki temu pojawi sie miejsce na mini oczko na jego tle bedzie klon japonski i hortensje oraz warzywniak z murowanych podwyzszonych rabat
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 12:52, 13 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Basia_KRK napisał(a)
I jeszcze przy okazji fotki wygrzebane ze staroci Przed i po





Cudowna zmiana a co to za male hortensje?Bobo?
____________________
Zapraszam na kawe
dzika_roza 13:13, 13 sie 2020


Dołączył: 21 cze 2017
Posty: 577
secret affair też mam, ależ poszła w tym roku
____________________
...jestem sobie ogrodniczka...
Margerytka40 13:24, 13 sie 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Basia_KRK napisał(a)
Ja w tym roku do hortensji stosowałam dwa: ten ekologiczny BiOgardena oraz Substral do hortensji 100 dni, taki składający się z dwóch woreczków (jeden odżywia, a drugi zakwasza dla koloru).


Ja dawałam zakwaszający taki jak pod borówki, rodki, magiczną siłę do hortensji a prócz tego regularnie podlewam siarczanem glinu potasu. W sumie to prócz Diva Fiore reszta hortek ma kolor który chciałam uzyskać. I teraz nie wiem dawać im jeszcze ten glin czy przestać. Nadmiar tego pierwiastka z tego co czytałam jest szkodliwy dla korzeni.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
MartaCho 13:35, 13 sie 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Basiu, przepięknie u Ciebie! Zdjęcie metamorfozy robi ogromne wrażenie. Ile czasu dzieli te zdjęcia przed i po?
____________________
Marta Ogród zacząć czas
beta 13:46, 13 sie 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Piękny ten Dereń jest
Bardzo lubię zdjęcia "przed" i "po"
Macham
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Makao_J 14:32, 13 sie 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Ten dereń pagodowy od zawsze mi się podobał, ma cudny kształt.
Nie mam gdzie go u siebie posadzić żeby go wyeksponować tak jak Ty masz wiec pozostaje wciąż "chciejstwem"
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies