Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chodźże na pole, do mojego ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Chodźże na pole, do mojego ogrodu

KasiaBawaria 14:03, 15 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Super te hortensje- one zmieniaja kolor?
____________________
Zapraszam na kawe
Johanka77 15:54, 16 sie 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Basiu nadrobiłam po długiej nieobecności i dołączam do grona popadających w depresję...
Jest prześlicznie, dereń bomba! A kompozycja Bobo z Rozanne to mistrzostwo!
Muszę mieć te Rozanne koniecznie
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
makadamia 13:08, 26 sie 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Cześć Basiu, co nowego w ogródku?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Martka 18:42, 03 paź 2020


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Witaj Basiu! Parę lat temu spotkałam Cię na FM , kiedy jeszcze byłaś na etapie wykańczania domu, pamiętam tę piwniczkę na wino i wiele szczegółów, ale najbardziej Twoją super koncepcję deski warstwowej w kuchni, zamiast przez wszystkich stosowanych gresów. Urzekała mnie w Twoim wątku konsekwencja, odwaga i dociekliwość w zgłębianiu tematów budowlano-wykończeniowych. Czas pobiegł do przodu, a ja czasem zastanawiałam się, jak potoczyły się losy ogrodu, którego kilka zdjęć wstawiłaś na FM. Aż do dziś... kiedy zaglądam sobie czytać o ambrowcach, a tu Twój wpis, tak trafiłam na Twój wątek! Przeczytałam natychmiast cały przez co obiad wyszedł o 16 Gratuluję Ci, bo jest to wątek nie tylko piękny, bo ogród piękny, ale też pełen konkretnych informacji i wskazówek, bardzo pouczający dla innych, także dla mnie. A już donice miedziane na tle paneli drewnianych ... ten zakątek to jak z chelsea flower show! Klonowa kolekcja, hortensje przetkane drobniejszym kwieciem i trawami... cudnie tu masz, ach i och! Widać, że dobrze się tu czujesz i spełniasz. Będę zaglądać, tym bardziej, że w przyszłym roku czeka mnie metamorfoza i robię wielkie plany, rysuję, czytam, oglądam Zaraziłaś mnie paprocią andiantum i bodziszkiem Trzymam kciuki za kolejne zmiany, dziękuję za ten wątek i serdecznie pozdrawiam!
Roocika 21:17, 03 paź 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Basiu a te trawki przy hortensjach bobo to jakie? bardzo ładnie to zestawienie wygląda tak wdzięcznie i lekko.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Basia_KRK 11:03, 16 sty 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Witajcie zimową porą w Nowym Roku 2021

Wpadłam po dłuższej nieobecności i mam nadzieję na wspólne oczekiwanie do wiosny, kiedy to będziemy mogli już spokojnie wyjść do naszych ogrodów i zaczniemy się cieszyć soczystą zielenią. W międzyczasie nadrobię zaległości i wrzucę trochę fotek z późnego lata i jesieni.

Z niecierpliwością, wraz z holenderskim ogrodem Keukenhof, odliczam dni do pierwszego dnia wiosny, których zostało tylko 65 Nie mogę się doczekać, jak zaczną kwitnąć u mnie krokusy i tulipany. W tym roku jesienią udało mi się pierwszy raz w życiu posadzić tulipany w ogrodzie. Jest ich kilka tysięcy(!), w różnych częściach ogrodu, przeróżne odmiany i kolory, które dobierałam, aby łącznie wszystko kwitnęło 100 dni, dlatego też tak bardzo nie mogę się doczekać jak to wszystko bujnie (oby!) Wrzucę na ten temat osobny wpis

Ściskam Was noworoczne, cieszę się, że wróciłam i... byle do wiosny! ♥

____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Basia_KRK 11:06, 16 sty 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
I jeszcze fotka z zimowego wieczornego ogrodu. Biel śniegu pięknie odbija światło i stało się bajkowo... ♥
Miłego weekendu dla Was!

____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
antracyt 11:27, 16 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Bajeczny ten ostatni widok
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Joku 11:41, 16 sty 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12089
Czekam na relację, bardzo się ucieszyłam że jesteś znowu.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
inka74 14:50, 16 sty 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Kilka tysięcy tulipanów??? Pojechałaś po bandzie, będzie się działo. To ostatnie zdjęcie prawdziwie bajkowe. Światło w ogrodzie wieczorem to jest to!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies