Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Boćkowe perypetie ogrodkowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Boćkowe perypetie ogrodkowe

bociek 19:27, 19 gru 2011


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
gardenarium napisał(a)
Boćku, na pocieszenie zajrzyj w maila Skończyłam
A z kretami to bym nie wytrzymała, albo gady ubiła, albo sprzedała dom i wyniosła się daleko.

O Jest jeszcze jeden pomysł - wymienić trawnik i zrobić siatkę przeciw kretom, no to niemożliwe żeby spokojnie na to patrzeć


Danusiu, jestes Wielka

To prawda spokojnie sie nie da patrzec. One sa caly czas aktywne

Co do siatki to w "Mai w ogrodzie" mowiono o kladzeniu plastikowej siatki na istniejacy trawnik i przysypanie niewielka warstwa ziemi. Nie wiem jak to jest z siatka, ale slyszalam, ze i siatke potrafia podniesc :/
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
bociek 19:28, 19 gru 2011


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Dziekuje Wam Kochani za moralne wsparcie. Tak latwo sie nie poddamy
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Pszczelarnia 19:38, 19 gru 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Boćku, mam i krety ale łapią się systematycznie w te pułapki: to jest taka rura z zapadnią, wejdzie i nie wyjdzie. Mąż wyciąga, jak sobie przypomni, gdzie wkładał, a kret śmierdzi już trupem. Obrzydliwe. Ale trzeba systematycznie. Niestety tak to jest, jak jest dużo dżdżownic w ziemi. A norniki (wykładam trutki systematycznie ale nie za dużo) ostatnio obgryzły alchemillę mollis (przywrotnika), M. mi z sadu przyniósł i pyta co to tam robi. No nic, norniki podżarły a wiatr przeniósł.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
bociek 20:26, 19 gru 2011


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Pszczelarnia napisał(a)
Boćku, mam i krety ale łapią się systematycznie w te pułapki: to jest taka rura z zapadnią, wejdzie i nie wyjdzie. Mąż wyciąga, jak sobie przypomni, gdzie wkładał, a kret śmierdzi już trupem. Obrzydliwe. Ale trzeba systematycznie. Niestety tak to jest, jak jest dużo dżdżownic w ziemi. A norniki (wykładam trutki systematycznie ale nie za dużo) ostatnio obgryzły alchemillę mollis (przywrotnika), M. mi z sadu przyniósł i pyta co to tam robi. No nic, norniki podżarły a wiatr przeniósł.


Ewuniu, moje sie w pulapki nie lapia. Ale nornikow to Ci wspolczuje, chociaz to juz lepsze od karczownika. Mojej znajomej podzarly Magnolie, dziwili sie, ze marnieje i zaczyna im sie przechylac na jedna strone.
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Bogdzia 07:13, 22 gru 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kaisia 10:48, 22 gru 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Gabriela 19:38, 22 gru 2011


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, ciepła rodzinnego, wielu cudownych roślin w ogrodzie i spełnienia marzeń w Nowym Roku życzy Gabriela.







____________________
Ogród w budowie nieustającej
an_tre 20:35, 23 gru 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Wesołych Świąt!
Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i trudne do spełnienia.
Niech się spełnią te duże i małe, te mówione głośno lub wcale.
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Syla 20:50, 23 gru 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Marta 20:58, 23 gru 2011


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Najserdeczniejsze życzenia:
cudownych świąt Bożego Narodzenia,
rodzinnego ciepła i wielkiej radości,
pod żywą choinką dużo prezentów,
a w Waszych pięknych sercach
wiele sentymentów
oraz
wszystkiego co najlepsze
w Nowym Roku

życzy Marta



____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies